Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Pytania dotyczące Moonballera Tennis - Holandia

Czytali temat:
enayalogi koinabeda (394 niezalogowanych)
1 Post
koinabeda
(koinabeda)
Początkujacy
Myślę, że jestem moonballerem. Mam serwis z dużą ilością rotacji i kroję wszystkie moje bekhendy. Moje forhendy zwykle po prostu utrzymują piłkę w grze, więc mogę więcej ciąć. Czasami są to strzały w lobby i głębokie, ale mogę uderzyć trochę mocno, jeśli druga osoba uderza mocno jako pierwsza. Chcę wiedzieć, jak ludzie mogą mi się przeciwstawić. Słyszałem, że netplay wyłącza moonballery, ponieważ nie potrafią uderzyć bardzo mocno, ale celność jest jedną z moich mocnych stron, więc mogę po prostu lobować lub uderzać w róg. Konsekwencja jest moim największym wrogiem, ponieważ normalnie mogę wygrywać tylko z bekhendem, ale co innego może zrobić ktoś, aby utrudnić grę dla moonballera?
Zgłoś wpis
2 Posty
enayalogi
(enayalogi)
Początkujacy
koinabeda napisał:
Myślę, że jestem moonballerem. Mam serwis z dużą ilością rotacji i kroję wszystkie moje bekhendy. Moje forhendy zwykle po prostu utrzymują piłkę w grze, więc mogę więcej ciąć. Czasami są to strzały w lobby i głębokie, ale mogę uderzyć trochę mocno, jeśli druga osoba uderza mocno jako pierwsza. Chcę wiedzieć, jak ludzie mogą mi się przeciwstawić. Słyszałem, że netplay wyłącza moonballery, ponieważ nie potrafią uderzyć bardzo mocno, ale celność jest jedną z moich mocnych stron, więc mogę po prostu lobować lub uderzać w róg. Konsekwencja jest moim 192.168.0.1 router login 192.168.l.l.link/ największym wrogiem, ponieważ normalnie mogę wygrywać tylko z bekhendem, ale co innego może zrobić ktoś, aby utrudnić grę dla moonballera?

I got this,..
Zgłoś wpis


Bliżej nas