Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Szukam pomysłu na prezenty dla rodziny na święta - Holandia

Czytali temat:
od86 (459 niezalogowanych)
84 Posty
od86
(od86)
Gaduła
Cześć szukam pomysłu na prezent, może bardziej upominek, na święta dla całej rodziny w dość niskiej cenie. Myślałam o koszu słodyczy, ale to oklepane. Niestety w związku tym, że żyję za granicą szukam czegoś online, a niestety złotówka dla mnie jest dużo droższa niż moja waluta, więc 100 zł to kilkaset dla mnie niestety (i stety) w domu od 18 letniej siostry po 80 babcię 4 osoby i facet też się znajdzie, więc trudno mi wybrać coś odpowiedniego (ewentualnie 4 prezenty, ale do 25-30 zł trudno mi coś znaleźć). Proszę o pomoc nie mam możliwości wrócić do domu na święta, więc chcę chociaż mały upominek wysłać.
Zgłoś wpis
103 Posty
Natalia Verka
(Netke)
Stary wyjadacz
Ja robiłam dla całej rodziny plastikowe bombki o średnicy 12-15 cm i wypełniałam je miniaturkami słodyczy: mini Haribo, małe Schogetten, jakieś malutkie mikołaje, Mamby i inne takie + para świątecznych skarpetek. Ładnie wygląda, robi wrażenie i za sztukę wychodzi +/- 20-25 zł ,

Jeśli dołożysz trochę kasy, możesz zastanowić się nad podarowaniem ręcznie malowanych kubeczków z ceramiki Bolesłąwieckiej - będzie to pamiątka na długie lata:
andyceramika.pl/

Zerknij sobie na przykład na ten sklep z ceramiką Bolesłąwiecką
Zgłoś wpis


Bliżej nas