Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Szukam pomysłu na organizację imprezy integracyjnej - Holandia

Czytali temat:
lu ki od86 (373 niezalogowanych)
84 Posty
od86
(od86)
Gaduła
Prosze o wypowiedź w kwestii wyjazdów intergacyjnych - gdzie byliście z firmą, gdzie chcielibyście pojechać i jakie formy rozrywki najlepiej sie sprawdzają podczas tego typu imprez. Szefostwo wyszło z inicjatywą wyjazdu i wyznaczyło mnie i kilka innych osób do organizacji, chciałabym żeby to był naprawde udany wyjazd.
Zgłoś wpis
103 Posty
Natalia Verka
(Netke)
Stary wyjadacz
Opcji tutaj jest wiele:
Wyjazd na wakacje w góry lub nad morze - to idealna okazja, aby zrezygnować z pracy i spędzić czas z zespołem w przyjemnej atmosferze. Można spędzać czas na plaży, uprawiać sporty wodne, wspinaczkę, itp.

Wyjazd na imprezę w klubie lub na koncert - to dobre rozwiązanie dla zespołów, które lubią dobrą zabawę i muzykę. W takiej atmosferze łatwo jest się zintegrować i poznawać się nawzajem.

Escape room lub gry miejskie - to świetna opcja dla zespołów, które lubią rozwiązywać zagadki i pracować w grupie. Taka forma rozrywki pozwala na zbudowanie więzi i pokazuje jak dobrze się zespołowo pracuje.

Obozy szkoleniowe - to bardziej intensywna forma wyjazdu, ale może przynieść wiele korzyści. Podczas obozu można brać udział w różnych szkoleniach i warsztatach, a także spędzać czas na zabawach i integracji z zespołem.

Jeszcze więcej pomysłów znajdziesz na tej stronie zerobarier.pl/jakie-korzysci-niosa-za-so...jne-dla-pracownikow/ Polecam się wczytać
Zgłoś wpis


Bliżej nas