Hej ludzie,

Przepraszam, jeśli jest to w jakikolwiek sposób nieodpowiednie - sprawdziłem wiki i linki na pasku bocznym, ale wydaje się, że przewodniki są przeznaczone dla początkujących, którzy wciąż wiedzą więcej ode mnie ...

Zasadniczo lubię tenis stołowy i mam ochotę spróbować „dużej wersji”. Nigdy nie grałem w tenisa i nie mam pojęcia, od czego zacząć. Zastanawiałem się nad kupnem kilku rakiet dla początkujących dla siebie i żony i po prostu zacznij zbierać piłki i skupić się najpierw na nauce mechaniki.

Czy to okropne podejście? Próbowałem znaleźć lekcje tenisa w mojej okolicy, ale są one przeznaczone dla dzieci (jestem dziecinny, ale mam 30 lat) lub bardzo bogatych ludzi („kluby tenisowe https://9apps.ooo/”, których członkostwo kosztuje ponad 5 000 $).

Jakieś wskazówki dotyczące rakiet? Przeczytałem link na wiki dla początkujących i jest tam kilka świetnych wskazówek, gdzie szukać. Myślałem o Head Liquidmetal 8 dla siebie i żony, ale nie jestem pewien, jak dobrać rozmiar.

Wiem, że jest to boleśnie szeroki zestaw pytań (zadaję pytania kulinarne i trochę boję się wątków „jak nauczyć się gotować”), ale czuję się tutaj dość zagubiony. Każda pomoc byłaby naprawdę mile widziana.

Dzięki!