Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Proszę się zalogować lub zarejestrować by zobaczyć lub zmodyfikować swój profil.
10 Postów
Poszukiwacz28
(Poszukiwacz28)
Bywalec
Aktualne???
Zgłoś wpis
10 Postów
Poszukiwacz28
(Poszukiwacz28)
Bywalec
Aktualne???
Zgłoś wpis
3 Posty
Radziu9966 Zalew
(Radziu9966)
Początkujacy
Hejka, witam cie serdecznie. Bardzo chciał bym z ogromną ochotą spodkać się z tobą, mogę chodź by nawet teraz. i bardzo chciał bym dostać do mojej buźki od ciebie twojego penisa. mam 28 lat. Mieszkam na haarboersweg 1 w Hoga Hexel. Niestety nie mam auta
Zgłoś wpis
3 Posty
Radziu9966 Zalew
(Radziu9966)
Początkujacy
Radziu9966 napisał:
Hejka, witam serdecznie. Bardzo chciał bym z ogromną ochotą spodkać się z kimś. mogę chodź by nawet teraz. i bardzo chciał bym dostać do mojej buźki od ciebie twojego penisa. mam 28 lat. Mieszkam na haarboersweg 1 w Hoga Hexel. Niestety nie mam auta
Zgłoś wpis
4 Posty
Lawnicki Zbigniew
(Lawnicki Zbigniew)
Początkujacy
Część .Jesteśmy w podobnym wieku.Chcialbym poznać Cię bliżej.Jezeli chodzi o mnie lubię wszystko dosłownie i staram się .Więc doznania będą super .Jestemw Amsterdamie konkretnie Kraienest Nie mam lokum Zadzwoń +31617315903
Zgłoś wpis
18 Postów
Szczupak
(Szczupak)
Bywalec
Witam czy jesteś dostępny ja 186/90kl/szatyn ,pas pozdrawiam contakt frog40@tlen.pl pozdrawiam serdecznie Artur
Zgłoś wpis
18 Postów
Szczupak
(Szczupak)
Bywalec
Witaj sorry za opóźnienie, zawsze sobota mam czas niedziela raczej też napisz co cię kręci i czego oczekujesz mojemail frog40@tlen.pl z dopiskiem zabawa, pozdrawiam
Zgłoś wpis


Bliżej nas