„Oszukujmy, ale z głową”. Polskie agencje masowo pomagają w wyłudzaniu świadczeń socjalnych w Holandii - Holandia

Czytali temat:
Piotr Bednarz Judyta Szynkarczyn klaudiam Aga Agula piasek1906 P (159 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Nie rozumie,tego(robimy problem tam gdzie go nie ma) ktos lata czy miesiace pracowal placil podatek to dlaczego nie moze dostac zasiłku, jest bezrobotny, a mieszkac w noze w NDL za straszne pieniadze to przeciez mozna przebywac w Polsce i mieszkac jak czlowiek . Solicytowanie zawsze odbywa sie via internet,na rozmowe moze przyleciec do NDL,samoloty lataja codziennie (bilet lotniczy to tylko 20 euro-wizzair albo ryanair)
Zgłoś wpis
Dawid Cichy
(DawidCichy)
Początkujacy
Wszystko na temat
Zgłoś wpis
17 Postów
Bywalec
``6 miesięcy pracy w Holandii, a potem 3 miesiące bez pracy w Polsce… ze świadczeniami socjalnymi z kraju tulipanów. Takim sposobem można przeżyć lata, jeśli skorzysta się z usług polskiej agencji pośredniczącej w fałszowaniu dokumentów.`` No co Wy portal piszecie za bzdury ? Po 6 mies pracy 3 miesiace transferu do PL zasiłku. TU NIE MA WYŁUDZENIA , ani żadna pseudoksięgowa nie jest potrzebna. Tak stanowi prawo. Należą się 3 mies zasiłku KAŻDEMU po 6 mies pracy , nie TYLKO POLAKOM..
Zgłoś wpis
Konrad Kołba
(hankok33)
Początkujacy
A kto sie Kurwa zajmie tym jak nas tu traktują, oszukuja , pracujesz dajmy na to rowno po 40 h tygodniowo a wyplata nigdy nie jest taka sama ,ubezpieczenie zdrowotne jest takie ze przysluguje ci jedna wizyta kontrolna rocznie a lekarz tylko pierwszego kontaktu i tez nie zawsze , miliard euro podatku na nas ściągają i chuj a jezeli czegos z belastingiem nie ogarniesz w czasie to ci konto zablokuja , jak ogarniesz a nalezy ci sie kasa to na zwrot maja od 6miesięcy do 3 lat , jeszcze bardziej powinnismy ich walic na kase...
Zgłoś wpis


Bliżej nas