Polacy zatrudnieni w Holandii spali na materacach i paletach. Mamy komentarz agencji pracy - Holandia

Czytali temat:
Roman Soczówka Piotrek M Marek Marek Piotr Bednarz Judyta Szynkarczyn Marek123456789 klaudiam Ilona SI (117 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Zgłoś wpis
Dyzio1976
(Dyzio1976)
Początkujacy
Pic na wodę. Każdy kto by się zgłosił do biura z ta sprawą otrzymał by odpowiedz " nie posoba się to do Polski z powrotem. Nikt was tu na sile nie trzyma " tak działają agencje . Panuje ogólna zmowa przed obawą utraty pracy .
Zgłoś wpis
Początkujacy
Krowy świnie tez maja standardy
Zgłoś wpis
1 Post
Janek Flis
(JaYanek)
Początkujacy
No tutaj nie do końca się zgodzę. Czasy : Jak Ci nie pasuje to wracaj do Polski już raczej mineły.. No chyba że ktoś ma tak zwane dwie lewe ręce , pstro w głowie i o posługiwaniu się Angielskim czy Niderlandzkim gdzieś, kiedyś słyszał że też można jak się zna Człowiek może sobie wręcz poprzebierać w ofertach o ile zna język, ma doświadczenie i możliwości.. Z Axidusem nigdy nie współpracowałem ale szacun za to że zorganizowali materacyki.. Większość agencji prawdopodobnie by zamówiła busa do Polski dla tych dla których nie ma miejsca na hotelu. Generalnie to Axidus jest chyba w miarę OK na Niderlandzkim rynku? Jak jestem w błędzie to proszę niech ktoś mnie poprawi
Zgłoś wpis


Bliżej nas