Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Praca w Holandii: zasady podpisania umowy, okres próbny, wypowiedzenie umowy - Holandia

Czytali temat:
Mobilny Mobilny Piotr Bednarz Greg Mazi (513 niezalogowanych)

()
Początkujacy
mi w Holandii bardzo się dobrze pracowało z otto, piękny kraj, atrakcyjne zarobki
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Praca w Holandii: zasady podpisania umowy, okres próbny, wypowiedzenie umowy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Witam szukam odpowiedzi na nurtujace mnie pytanie Wyjezdzajac za granice do pracy nie znajac jezykow obcych angielski niemiecki (holenderski )musze podpisac umowe o prace bo inaczej nie podejme pracy .Obecnie mieszkam w holandi i jest taka sytuacja zeby podjac prace musze podpisac umowe w jezyku obcym czyli holenderskim ktorego nie rozumie Prosze mi wytlumaczyc jak ja musze dostarczyc dokumenty z polski musze je tlumaczyc na jezyk holendeski przez tlumacza bieglego To nie wystarczy ja musze jeszcze starac sie o legalizacje tego pisma w ministerstwie Na przyklad mam uprawnienia na wuzki widlowe z polski co jest tak samo wazne jak uprawnienia holenderskie ale musze je przetlumaczyc na jezyk holenderski I tutaj zadaje pytanie dlaczego ja musze podpisywac dokumenty kture nie rozumie umowa o prace w jezyku holenderskim Wynajecie mieszkania w jezyku holenderskim Puzniej jestem karany kara finansowa na terenie holandi poniewaz podpisalem umowe której nie rozumie Jak sytuacja prawna jest w tej sytuacji co mam robic co mowia przepisy UE na temat osob pracujacych w innym kraju nie znajac jezyka obcego gdzie dostane takie informacje odpowiedz na moje pytania bo szukam i szukam nie moge znalesc pozdrawiam krzysztof kujawa dodam ze takie same pytanie wyslalem w jezyku holenderskim co mi syn pisal chcialbym dostac odpowiedz w dwuch jezykach polskim i holenderskim
Zgłoś wpis


Bliżej nas