Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
Patboy napisał:
@praca dobre hahaha ale niemielem pojecia ze taki idealizm istnieje w pl

@Tornado rowniez bardzo ciekawie zes tam to wytlumaczyl,widze ze masz juz swoj wiek
i doswiadczenie i dodadkowo polszczyzny nie zapomniales
o tym ze wszystko tam szlo za czasow komuny ,dopier sie od ciebie dowiedzialem ,
za mlody bylem
mam nadzieje tylko ze wszystko na faktach autentycznych bo inaczej bede w bledzie
pozdrawiam

PS: Moze to dziwne ale jakas jedosc sie zrobila ........to moze mial na mysli?


Pat!!!
Wiem, że bywam wulgarny i bezkompromisowy gdy zostanę do tego zmuszony. Taki mój charakterek, którego już w tym wieku nie sposób zmienić. Staram się unikać tematów związanych z obecną i byłą sytuacją w naszym kraju. Ja się tam urodziłem, wychowałem zdobyłem jakieś tam wykształcenie i za to jestem wdzięczny. Zawsze i na każdym kroku podkreślam to, że jestem i na zawsze pozostanę Polakiem. Jest to moja duma i zaszczyt. Dlatego choć słowem ale nie pozwolę na niego pluć. Wiem, że nawet ta najświeższa historia /choć fałszowana/ jest historią przykrą i bolesną ponadto ja w tym uczestniczyłem chociażby poprzez to, że tam się wychowywałem. Pewnych rzeczy nie da się zatuszować i o pewnych rzeczach nie sposób zapomnieć. Nie mówi się dzisiaj o tym bo i poco.Coś w życiu przeżyłem, coś widziałem, czegoś doświadczyłem. Wiek na pewno jakiś tam mam. Nie liczę już bo przecież nie tak dawno powiedziano mi, że to są ostatnie kartki z mego kalendarza. Jednak jak widać złego diabli nie biorą.A tak naprawdę to można by wiele na ten temat pisać. Jednak spokojną dyskusje przy kawce bądż kieliszku dobrej wódki nie zastąpi żaden tekst.
Zgłoś wpis
150 Postów
GREGOR Hardstyle
(gregoriano)
Stary wyjadacz
MASZ RACJE NIECH WOJNA BĘDZIE ŚWIĘTĄ WOJNĄ
Zgłoś wpis
131 Postów
Anja .............
(Anja Nl)
Stary wyjadacz
Pomimo, że mieszkam w woj. slaskim jestem dla slazakow - gorolem, bo jestem z Sosnowca czyli z Zaglebia
Pozdrowienia dla wszystkich

No i tak mi sie wrzuciło.




P.S.
Sorki Gregoriano moze i mięsnie masz duuuuże ale za to mozdzek maluuuuutki
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Mam bardzo dobrą koleżanke, która pochodzi z Sosnowca. Poznałysmy się w NL, ona wróciła już do PL kilka lat temu, ale Sosnowiec zamieniła na W-we, cały czas jesteśmy w kontakcie, no i muszę stwierdzić, że "goroli" da się lubić.
Zgłoś wpis
150 Postów
GREGOR Hardstyle
(gregoriano)
Stary wyjadacz
A TY WIDAC ŻE JESTES BLONDYNKĄ I TO GŁUPIĄ W DODATKU
Zgłoś wpis
150 Postów
GREGOR Hardstyle
(gregoriano)
Stary wyjadacz
ANJA NL
Zgłoś wpis
131 Postów
Anja .............
(Anja Nl)
Stary wyjadacz
jak to Gregoriano pisales : szukasz kobiety,milości, szczęścia, więc musisz chyba zjechać na Sląsk hehe
No i trzeba bylo wyjechac za granice za praca ze Slaska hmmm dziwne jakos praca jest dla tych co chca ja miec
I jeszcze jedno nie kolor wlosow czy tez ich brak, swiadczy o inteligencji
Zgłoś wpis
150 Postów
GREGOR Hardstyle
(gregoriano)
Stary wyjadacz
I CO Z TEGO ŻE JEST PRACA ;/ JAK PŁACĄ TYLKO MARNE 3500 ZŁOTYCH A Z TEGO NIEDA SIE ŻYC NORMALNIE!!!
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
gregoriano napisał:
I CO Z TEGO ŻE JEST PRACA ;/ JAK PŁACĄ TYLKO MARNE 3500 ZŁOTYCH A Z TEGO NIEDA SIE ŻYC NORMALNIE!!!
To wróć do kopalni.....
Zgłoś wpis
131 Postów
Anja .............
(Anja Nl)
Stary wyjadacz
no, no na gruba idz chopie



Zgłoś wpis


Bliżej nas