Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

ŚLĄSK BEZ POLSKI - Holandia

150 Postów
GREGOR Hardstyle
(gregoriano)
Stary wyjadacz
ŚLĄSK MIAŁ JUZ BYC DAWNO OSOBNYM PANSTWEM ,WSZYSTKO ZNISZCZYŁ POLSKI RZĄD!!!!!!!!! ZACZĄŁ ZAMYKAC U NAS KOPALNIE , POTEM HUTY LIKWIDOWAC ,WIEKSZE FIRMY I DOPROWADZILI DO TEGO ZE MUSIELISMY WYJECHAC ZE ŚLĄSKA ZA GRANICE ZEBY MIEC ZA CO ZYC!!!
JAKBY NIE POLSKA
BYLIBYŚMY TERAZ NAJBOGATSZYM PANSTWEM NA ŚWIECIE ALE WARSZAWA WSZYSTKO NAM SPIER...IŁA !!!!!!!!!!!!!!!!
GOROLE!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
150 Postów
GREGOR Hardstyle
(gregoriano)
Stary wyjadacz
A JAKBYSMY SIE OD POLSKI ODŁĄCZYLI TO W POLSCE BY BYŁA TOTALNA KLĘSKA ŻYWIOŁOWA!!!
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Sorry ale doraddzam nie palic trawy przed postowaniem kolego bo pozniej glupoty wychodza
Zgłoś wpis
150 Postów
GREGOR Hardstyle
(gregoriano)
Stary wyjadacz
JA TAM NIEPALE ALE NIEWIEM JAK TY
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
gregoriano napisał:
ŚLĄSK MIAŁ JUZ BYC DAWNO OSOBNYM PANSTWEM ,WSZYSTKO ZNISZCZYŁ POLSKI RZĄD!!!!!!!!! ZACZĄŁ ZAMYKAC U NAS KOPALNIE , POTEM HUTY LIKWIDOWAC ,WIEKSZE FIRMY I DOPROWADZILI DO TEGO ZE MUSIELISMY WYJECHAC ZE ŚLĄSKA ZA GRANICE ZEBY MIEC ZA CO ZYC!!!
JAKBY NIE POLSKA
BYLIBYŚMY TERAZ NAJBOGATSZYM PANSTWEM NA ŚWIECIE ALE WARSZAWA WSZYSTKO NAM SPIER...IŁA !!!!!!!!!!!!!!!!
GOROLE!!!!!!!!!!!!!



Jaja sobie robisz. Zgadza sie???
Zgłoś wpis
150 Postów
GREGOR Hardstyle
(gregoriano)
Stary wyjadacz
TAK MIAŁO BYC!!!
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
panowie odpuscie sobie trola z pakerowa .
Zgłoś wpis
7 Postów
Bartek Frei
(Nemesis)
Początkujacy
Szanowny Ślązaku - wytaczając Ciężkę działa przeciw Gorolom , powiem tylko tyle ,że żal mi Ciebie!!

Niestety wraz z upadkiem komuny skończyły się miliony polskich złotych , które dostawaliście od komunistycznych władz !! O ironio wy "ślazacy" po części nadludzie - bo przecież korzenie macie w gebeslowni - dostawaliście pieniądze od ruskich !!! Na wszystko stad wasz dobrobyt!!!Nawet Gierek wam trasę do Wawy wybudował - te se już ne wruti !!!
Powiedz mi teraz ,skoro moglibyście być osobnym Państwem mlekiem i miodem płynącym to dlaczego sami nie utrzymacie kopalni ,hut i innych przedsiębiorstw? odpowiem Ci na to pytanie - bo nie macie wsparcia od rządu takiego jaki mieliście w czasach komuny !!!
Sami jesteście sobie winni ! - podajesz sie za ślazaka a jednak mentalność masz zupełnie polska -> pogoń za dobrobytem i pieniądzem !!!
Trzeba było zostać na tym Waszym Śląsku i walczyć o niepodległe Państwo Ślaskie! a nie podkulać ogon i spieprzać gdzie indziej !!!
Czyżby w Holandii tez źle się żyło Ślązakom ?- nadludziom ? tam tez wam niczego nie dają z racji pochodzenia?

Jeśli uraziłem kogoś normalnego ze śląska najmocniej przepraszam ;( ,tekst wyżej tyczy się takich b....w jak ten co ten temat stworzył !
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
Przypomnial mi sie list z wojska syna do matki "kochana mamo tu sami polacy ino ja jeden slonzok" moze trzeba by jeszcze zmienic nazwe tego portalu na "moja slaska niderlandia"
przeczytaj uwaznie co napiasal/a nemezis
pozdrawiam wszystkich slazakow, kaszubow, polakow, tatarow, pigmejow i reszte mniejszosci narodowe
Zgłoś wpis
3 Posty
Damian Tchórzewski
(trolek27)
Początkujacy
co za kretyni... zal mi was przydupasy niemcow i niech kolega zajzy do slownika i sprawdzi co to jest kleska żywiołowa
Zgłoś wpis


Bliżej nas