Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
MalutkaNiepokorna napisał:
Plus dla Kolka(moze troche idioty )
ale to tez troche brudna polityka i chore ambicje wysylaja ludzi dobrowolnie na nie swoje wojny...

Jza nie oszukujmy sie wiekszosc pojechala tam dla kasy
choc i pewnie byli tacy co pojechali z milosci do armii i wojny
spragnieni mocnych wrazen
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
TORNADO napisał:
Koleczek. Przyjacielu. Najpierw to co najważniejsze. Ja także tęsknię za wspólnym stolikiem i czymś tam konkretnym - tęsknię tak jak dzieciarnia za śniegiem.
Nie jesteś osamotniony w tym, że uwielbiasz zawodowych żołnierzy - ja inny nie jestem. Także jest prawdą, że miejsce żołnierza jest tam gdzie wojna, a nie odwrotnie. Tylko widzisz akurat oni zginęli nie w czasie walki zginęli w czasie powrotu po otwarciu mauzoleum. Ale mniejsze z tym. Po jaki grzyb ta nasza generalicja wykształcona na książkach kremlowskich wzięła na barki naszych żołnierzy taki przeklęty rejon. Nie nie ma sensu dalej brnąć. Najzwyczajnej w świecie strasznie żal zrobiło mi się tych dzieci, które za sprawą głupoty dorosłych stół wigilijny mają przykryty kirem.


Jurek wspolczucie dla rodzin to nie podlega dyskusji
kazdemu trzeba wspolczuc kto ma idiote w rodzinie
nie wazne czy to syn maz czy ojciec
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Kołek. Job jego mać. Kiedy powiesz coś z czym się nie będzie można zgodzić.
Z Ciotką ciężko się dogadać od momentu kiedy poszła w dyrektory
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Kolek,wg mnie to sa wlanie chore ambicje..pchac sie na nie swoja wojne dla kasy..a co gorsza,ze pewnie matki,zony czy dziewczyny nie powiedzialy ani slowa po oznajmieniu decyzji o takim wyjezdzie...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
no wlasnie Jza
chcieli to pojechali wiedzieli gdzie jada
to nie jest madry facet co zostawia rodzine
i jedzie sie bawic w wojne ktora go nie dotyczy
juz nie wspomne ze naraza zone na wizyty sasiada
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Czyli jednym slowem ,Kolek,mowimy o tym samym ,tylko troche inaczej
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kolek napisał:
no wlasnie Jza
chcieli to pojechali wiedzieli gdzie jada
to nie jest madry facet co zostawia rodzine
i jedzie sie bawic w wojne ktora go nie dotyczy
juz nie wspomne ze naraza zone na wizyty sasiada


Że ja nie mam takiej sąsiadki. Aż żal pośladki ściska
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
wiec wracajac do sedna...
szkoda ich czy nie ?
bo mi sie wydaje ze zgineli przez wlasna glupote
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kolek napisał:
wiec wracajac do sedna...
szkoda ich czy nie ?
bo mi sie wydaje ze zgineli przez wlasna glupote


W jakimś sensie szkoda bo mimo wszystko to człowiek. Jednak najbardziej szkoda tych co pozostali osieroceni przez naiwność i głupotę. A tak na poważnie to pogoń za kasą zbiera swoje żniwa.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Szkoda,bo to bezsensowna i niepotrzebna smierc,ktorej mozna byloby uniknac...pomijajac zadze i brudna polityke,ktora w jakis sposob sklonila ich do podjecia decyzji o pojsciu na te bezsensowna wojne,zostawili rodziny w zalobie...I jak powiadaja,za glupote trzeba zaplacic slono,w ich przypadku to byla najwyzsza cena...ich wlasne zycie.Ale jak to Viola,napisala,nie ma co sie zaglebiac w szukanie odpowiedzi na pytanie"dlaczego",bo wpakujemy sie w bagno gownianej polityki.Bezsensowna smierc i tyle.
Zgłoś wpis


Bliżej nas