Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Niech już kończą z tymi wycieczkami na wschód...

Państwo takie jak Polska jest dobrze zaznajomione z okupacją i nie powinno bawić się w bezsensowną gierkę w żołnierzyki. Tak nasz rząd liże dupę Ameryce, że nie można na to patrzeć. Szkoda tylko, że zwykły polski śmiertelnik musi się pokazywać z wizą w zębach na lotnisku.

Szkoda żołnierzy, ale jak się wychodzi na ring to można się liczyć z tym, że dostanie się po mordzie.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Bo to zawsze działa tak samo od tysięcy lat. Czyjeś ambicje albo konekcje polityczne zbierają żniwo.

Już grubo ponad 3 tysiące lat temu Helka dała się porwać Parysiowi. A co, atrakcyjniejszy był, a pod jakim względem - nie wnikam. Nie zdzierżył tego jej mąż Menelaos, było nie było król Sparty. Wysłał smsa do braciszka Agamemnona:
"Aguś, Helkę Paryś, to nasienie Priamowe w jasyr wziął, jadziem odbić".
"Menel, jadziem!" - odpowiedział lakonicznie Agamemnon.
I wyruszyli w 2 tysiące okrętów, a na każdym ludzi mrowie. 10 lat oblegali Troję i gdyby nie Odyseusz, to pewnie do dzisiaj by oblegali.
A potem - wiadomo - masakra przez konia.

Byłoby może nawet i śmiesznie, gdyby nie tysiące zabitych. A każdy miał rodzinę.
To wersja quazi-Homerowska.

Wersja dzisiejsza - telefon, spotkanie na szczycie i "ja kopnę Ziutka, jak Ziutek kopnie ciebie, ale ty masz przypier...ć Stefanowi, jeśli podniesie na mnie rękę. Bez względu na to, kto komu pierwszy przypier...li."
Umowa zawarta pomiędzy królami, którzy nigdy pola bitwy nie widzieli, bo od tego mają swoje pionki.


Kurna, Tornado, to nie od dyrektorowania tylko z braku czasu i nawału pierdół wokół. Wiesz o co chodzi.

Kolek, ja na Miss Polonia albo raczej Mrs. Czegokolwiek chętnie, ino kto będzie w jury?

A chłopaków szkoda i nieważne jakimi przesłankami się kierowali. Nie oni tę wojnę wywołali. Patrz: --> Małe Pyskate.

Ragusek, jestem za. Tylko kto nas słucha?...
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
TORNADO napisał:
kolek napisał:
no wlasnie Jza
chcieli to pojechali wiedzieli gdzie jada
to nie jest madry facet co zostawia rodzine
i jedzie sie bawic w wojne ktora go nie dotyczy
juz nie wspomne ze naraza zone na wizyty sasiada


Że ja nie mam takiej sąsiadki. Aż żal pośladki ściska


Tornado, powiedz to swojej Małej, to Ci ściśnie coś innego!


Kolek, bo chyba nie każdy dorósł do ojcostwa, ale z wojenek wyrosło niewielu... niestety.

Mimo wszystko żal mi chłopaków, bezsensowne śmierci...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ej Ciotka!!! Powoli moja mała jest wspaniałą masażystką - nic na siłę. Nie masz czasu. Już ja Ci go znajdę. Tylko trzeba tego "małego choć wielkiego" Ivarka poskromić. haha.
A bęcki i tak Cię nie miną.
Zgłoś wpis


Bliżej nas