Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:

()
Początkujacy
udanych łowów ziomek, ostatnia wypowiedź-wyjąłeś mi to z ust hehe... a ja jutro wracam z urlopu do Eindhoven i może też gdzieś wyruszę hehe, trochę się opaliłem, oczyszczanie twarzy było będzie dobrze.
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Jedni oczyszczaja twarze, drudzy cisna na laweczkach a Holenderki juz....sciagaja majtki przez glowe.
Succes.
Zgłoś wpis
150 Postów
GREGOR Hardstyle
(gregoriano)
Stary wyjadacz
a jedni mają niewyparzona gębe i tylko w niej sa mocni a jak przyjdzie co do czego to albo uciekają albo błagaja o litośc
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ja odpowiem w ten sposób... moją religią jest taekwondo, uwielbiam bjj, kocham kyokushin, od dziecka pamiętam starsi goście uczyli mnie, że facet powinien być mężczyzną a nie dziewczynką. Sądzę, że powinno się zachować równowagę między tym wszystkim jak mówi BUSHIDO. Niestety jestem szczupły chociaż 3 razy w tygodniu chodzę na siłownię i jem w jeden dzień tyle co niektórzy w 5. Na pewno bardziej szanuję kolegę który na ławeczce wyciska 120 czy nawet te marne 85 tak jak ja bo przynajmniej walczy i się stara a nie siedzi na necie i ciśnie ludziom BEZ ŻADNEJ POTRZEBY. Nie szukam ścinki ale jesteśmy facetami i mamy w genach pewne rzeczy. A wrażenia po wygranym pojedynku z cięższym, lepszym fighterem jest bezcenne ziomek... spróbuj. Im więcej potu na macie tym mniej krwi w walce a przecież żyjemy w niebezpiecznych czasach. Oczyszczanie twarzy hmm trzeba o siebie dbać... bo nikt tego za Ciebie nie zrobi.

Pozdrawiam wszystkich
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
Biedni ci nasi polscy dżentelmeni...Polki zaniedbane i mało kobiece a Holenderki niedostępne...i jeszcze w dowodzie ze Polak...biedni...

"Nie uczyniłeś mnie jąkałą kuternogą karłem epileptykiem hermafrodytą koniem mchem ani niczym z fauny i flory. Dzięki Ci za to Panie! Ale dlaczego uczyniłeś mnie Polakiem?"

Cytat z "Modlitwy dziękczynnej z wymówką" Andrzeja Bursy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
hehe ciekawe i miło mi, że w końcu ktoś nas docenił " ci nasi polscy dżentelmeni" thx
Czy biedni?? Nieeee ja jestem dumny z tego, że jestem Polakiem... przypomnijmy sobie Husarie, albo np. to jak Polacy w 1944r wyzwolili Brede www.annefrankguide.net/pl-pl/bronnenbank.asp?aid=119324 Biedne są poglądy ludzi w dzisiejszych czasach, ale to tylko moje skromne zdanie proszę Pani.
Ps. fajny trik z tym robakiem ;-]
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Warto czasem stojac przed lustrem gdy wklepujecie nowa maseczke czy tez podziwiacie przyrost klatki piersiowej spojrzec sobie w oczy i zacytowac te oto sentencje..
`
Czy na laweczce, czy tez na macie,
wiecej dystansu,
NIE ROBCIE W GACIE !!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
no to jest mój minus... wychowałem się wśród ludzi którzy zawsze chcieli być najlepsi. I jestem przesiąknięty tym tokiem myślenia,nie potrafię śmiać się ze swoich wad i minusów. Każdy ma jakieś wady... witam w moim nie idealnym świecie.
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
Przepraszam ze muszę Cie rozczarować ale " polscy dżentelmeni" to ironia...ale wnioskuje, czytając Twoje bogate wypowiedzi, ze trochę się domyślałeś ...a te robaki to mi z głowy wyłażą...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kurcze no to troszkę Cię zasmucę bo nie domyśliłem się ... ja się czuję dżentelmenem. Smutne to bo masa ludzi się ze mnie śmieje, że jestem wychowany starodawnie i dzisiaj się to nie sprawdza ale każdy ma swoją drogę życia. Jako kobieta... wypowiedź się na temat, lubisz facetów zadbanych, wysportowanych czy jakich?? Jesteś gotką prawda?? Jak mogę spytać
Zgłoś wpis


Bliżej nas