Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
31 Postów
Izabela K
(MalutkaNiepokorna)
Bywalec
Hmmmm...kazdy kieruje sie swoim rozumowaniem....Szkoda,ze czesto gesto kieruja sie ludzie stereotypami i uprzedzeniami...
Darnok,moze trafiles na takie kobiety??
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
NAPEWNO TURKI SĄ BOGATSI OD NAS

cytat dnia...

Ja tam staram się nie kierować stereotypami czy uprzedzeniami,
ale jak widzę takiego gościa jak powyżej, z gołą klatą i złotym łańcuchem i połączy się to z jego wypowiedziami to...nie mogę się powstrzymać...wiocha.pl...
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
gregoskur... ty se uwazaj gnojku do kogo i co mowisz . Ale z drugiej strony gdyby to jakis normalny madry czlowiek to powedzial miala bym sie czym przejmowac ale ze taki kretyn to wykaligrafowal to se odpuszcze .
a tak p.s. co prawda w oczy kole ?
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Zeby ten pozim tu dalej nie spadal powracam do tematu ktory jest dosyc waznym i z ktorym kazdy z nas ma takie czy owakie swoje doswiatczenie

DARNOK napisał:
Holenderki... w dyskotekach, na ulicy często podchodzą zaczepiają... niestety jak zauważą, że jesteś polakiem, chociaż nie wiadomo co... i tak kończą temat ;-/ hmm smutne ale poniekąt je rozumiem.

No i powiem ci ze calkowicie sie z toba zgodze, w 99% tak bedzie sie dzialo tzn tak bylo i bedzie sam mielem z tym doczynienia ponad 20 lat temu i jakby niepatrzac bylo to dlamnie NAJWAZNIEJSZA przyczyna mojego nauczenia sie Holenderskiego!
Oczywiscie bylem mlodszy i niemialem mozliwosci powrotu tak jak wiele z was.
Jedyne co mi zostao sie uczyc i uczyc i nie z ksiazki ale z ulicy

Z drugiej strony w wieku doroslym i tak jak ma na mysli Maria-Antoinette sa tu rowniez Kochane ktore w momencie zakochania nie beda patrzec z kad pochodzisz.

Niestety Opinia o nas jest taka jaka jest juz nic sie nieda zmienic , kiedys mysleli onas negatywnie z powodu zlych wiadomsci w dzienniku co dzialo sie w PL teraz co dzieje sie tutaj
a jezeli uda ci sie dobrze mowic po holendersku niebedziesz niygdy powtarzam NIYGDY z tym mial problemu
Wtedy jestes jednym z nich i juz nie wazne jest twoje pochodzenie!
Zgłoś wpis
4 Posty
R.... ******
(hanskasan)
Początkujacy
dokladnie.. i tu z kolega Patboy calkowicie sie zgodze .....pozdrawiam
Zgłoś wpis
115 Postów
iraa alkaida
(iraa00)
Stary wyjadacz
Fajny temat który mnie dotyczy,sporo flirtuje sobie przez skquta bo mam go w telefonie, przez takie flirtowanie nauczyłem się czytać i pisać po holendersku pomagam sobie trochę T9 ale daje rade,z doświadczenia wiem ze młodym holenderka nie warto mówić ze jest się z polski, lepiej powiedzec że jesteś z rosji, litwy, lub ukrainy ,ale i tak często juz nie odpisuja,za to starsze holendrzyce nas lubos wszystkich, po za tym trzecim pytaniem,za skąd jesteś,gdzie mieszkasz,jest gdzie pracujesz, naszym polskim dziewczna wystarcza ze masz prace, ale holenderka nie,trzeba być menageram czy kimś tam,ja unikam kłamstwa i nauczyłem się naginać rzeczywstosc. Np sortujesz warzywa, piszesz że pracujesz jako kontroler jakość itd,ord,trzeba być jak lis który chce włamać się do kurnika. Po za tym długi czas miałem problem żeby zagadać holenerke na ulicy lub w klubie, dużo nauczyli mnie antyljanie, jak ładnie zagadać, i teraz wiem że młode są najłatwiejsze, a starsze trzeba upijać, a te całkiem stare same podchodzą, pozderki dla całej emigracji, uczcie się ich języka,bo jest łatwiej
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
HAHAHAH
Niezly jestes gosciu haha jeszcze troche a dasz tu podrecznik dla takich leniow co sami nic niepotrafia
Jedno moge ci lekko podpowiedziec jakby niepatrzac nie zwlasnego doswiadczenia ale znajomego polskiego kolegi
on mowi ze pochodzi z Czech , mowi ze zawsze to lykaja i ma zajebista fajna zabawe
Dalej niemoge pojac dlaczgo Czechy sa ogolnie zaakceptowane a Polska nie
i nie musisz byc zadny manageren bac soba i mow ze jestes ambitny i ze kazdy gdzies musi zaczynac prawda
pozdr
@ MISS Hans Kazan to poraz pierwszy zeg
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Hanskasan,Joasia i Ty Pat macie racje...Na łysego nie patrzcie,trenuje na laweczce przed mistrzostwami Beneluksu w wyciskaniu.....A odpowiedzial jak odpowiedział...sztanga jebła na leb i skutki widać
a Hanskasan pozdrawiam;miałem okazje poznać osobiście-swietna kobieta i dyskutant
PZDR
Zgłoś wpis
115 Postów
iraa alkaida
(iraa00)
Stary wyjadacz
Aż czekałem na komentarz do mojej wypowiedzi, i wiedziałem ze będzie pozytywna, to prawda nie trzeba być menagerem ani dyrektorem, ambicja góruje, czesi (nie wiem czy tak to się pisze )to zajebisxie pozytwni ludzie dla wszyscy ich lubią, ja kierując się zasadą, nie kłam, pisze ze jestem z ukrainy ,chociaż w dowodzie mam ze jestem polakiem, to odrobinę według mnie przykre ,taka segregacja narodów, i tak po chwili przemyślenia dochodzę do wniosku ze, nie ważne skąd jesteś, ważniejsze co sobą reprezentujesz, bo przecież nie można wszystkich wrzucać do jednego wora, każdy jest unikalny, a do tego jak jesteś, ładny,zadbany,inteligentny, i wygadany, nie ma znaczenia skąd jesteś, i tak wszyscy ciebie lubią, taka moja złota myśl, teraz wyłączam lapką i lecę w bal ,sprawdzę to,
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Hey
Widzę, że rozmowa się rozwija. Hmm coraz bardziej myślę nad nauką holenderskiego. U mnie w pracy wszyscy gadają po angielsku więc nie mam problemu z kontaktem. Mój szef niby zapisał mnie do szkoły ale na tym się skończyło heh a potem się śmiał, że nie chodzę.
Mi w PL jest dobrze, nie narzekam na brak pieniędzy. Zostałem tutaj bo mi się serio spodobał kraj a od dziecka dużo wyjeżdżałem. Bardzo wkurza mnie okradanie ludzi przez rząd i nie zgadzam się z poglądami w PL. Im dłużej jestem w nl tym mi się tutaj bardziej podoba i ludzie też chyba mnie doceniają...
I te holenderki... ale kurcze przeważnie spotykam słabo zadbane Polki albo typowo nie kobiece więc chyba czas się pouczyć. Tylko, że bardziej podchodzi mi Francuski...
A co do ściemy, że jestem nie z PL... nie ma takiej mowy. Sądzę, że mogę być dumny pomimo wszystko i hmm nie rzadko lepiej chodzę ubrany od holendrów, na BANK lepiej się zachowuję. Życie jest zbyt krótkie żeby być tym kim się nie jest
Pozdrawiam
Zgłoś wpis


Bliżej nas