Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:

()
Początkujacy
więcej uśmiechu i luzu heh
Zgłoś wpis
115 Postów
iraa alkaida
(iraa00)
Stary wyjadacz
Spoko, nikt nie chodzi z flagą na czole ale są autoskojarzenia, sprawdziłem sobie w google stereotyp polaka 5/5 wszystkie negatywne. Temat w jakim się kręcimy to jak poderwać holenderke, tak więc po co palić się na początku, co zrobi lis aby wejść do kurnika?.jak pozna, polubi,pokocha,jest twoja, ale na początku według mnie trzeba nęcić, podsypac
,zachęcić do wzięcia,a nie straszyć, później gdy juz będziesz holować, zobaczysz, albo się zerwie albo wpadnie na patelnie. One są u siebie,a my u nich, swojemu ona da, bez nencenia,tyle żeby siedział. A my musimy kombinować ,to według mnie nie jest tak ze wstydzimy się kraju poprostu text, I come from polend, nie daje takich mozliwosc.jak nie tak,to tak, bo każda ryba lubi pływać
(Motyw wedkarski zaczerpniety z animal planet..)




Ganja stworzyła mi rysę na głowie,od wczorajszej wizyty u fryzjera każdy to widzi
Zgłoś wpis
1 Post
Jaroslaw Krzyzanowski
(KapitanBlake)
Początkujacy
ja jestem obecnie w związku z Holęderką, i nie zamieniłbym jej na żadną inna,

poznaliśmy się w pracy, mówiłem wtedy jeszcze tylko kilka słów ale probowałem, resztę uzupełniałem angielskim, nigdy nie czułem żeby traktowała mnie gorzej, jak boutenlandera, tak samo jej rodzicę, nasłuchali się o pijanych kierowcach i innych nieciekawych opinii z mediów, i obserwowali mnie uważnie, lecz szybko się do mnie przekonali i zaakceptowali, sąsiedzi i dalsza rodzina była bardzo ciekawa, ogólnie jeśli chcesz się uczyć Holęderskiego, ludzie to doceniają i interesują się tobą,

Podoba mi się u mojej kobiety że nie jest zmanierowana, spotkałem tutaj sporo Polek, wielkich ksieżniczek, które by tylko malowały paznokcie i ładnie wyglądały, moja kobieta nie oczekuje że wszedzię zostanie zawieziona, sama jeździ własnym autem i potrafi złożyć z własnej chęci szafe z IKEI.

Oczywiście nie każda Polka jest taka, nie chcę nikogo broń boże urazić, jednak moje, podreślam moje doświadczenie z szukaniem Polki za granicą nie jest pozytywne, wszystkie kobiety które mnie interesowały były zajęte

Ps: Moja dziewczę podpowiada mi że młode kobiety mają bariery przed rozmową po angielsku, jak się robią starszę, to trochę poznają obcokrajowców i pojeżdzą po świecie, robią się bardziej otwarte, do młodszych musicie mówić po Holędersku

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
150 Postów
GREGOR Hardstyle
(gregoriano)
Stary wyjadacz
p
Zgłoś wpis
115 Postów
iraa alkaida
(iraa00)
Stary wyjadacz
Siemasz kapitanie, fajnie masz bo być może znalazłeś sobie kobietę swojego życia,i życzę tobie i małżonce wszystkiego dobrego.Nie zrobię chyba nic złego, posługując się twoja wypowiedzią aby podkreślić słuszność moich spostrzeżeń które progresywnie afiszuje.Podkreślam że mi od początku wyłącznie chodzi o flirtowanie z holenerkami ,nawet mam do tego skrót FJUT (fkrencaj jak urodzony tubylec) Samo to nie przychodzi,trzeba się tego nauczyć, polecam technikę sprzedawcy dywanów ,dobrze zagadać, dać dotknąć, pokazać jak się trzepie teraz do rzeczy, streszczenie wypowiedzi kapitana,wersja rymowana. Ona i On widzieli się codziennie w tym samym miejscu, o tej samej porze, ona czasem na niego spoglądała, widziała ze dobry chłopak, pracowity ze się stara,chemia zadziałała są razem i gitara,szczęśliwa młoda para,za to stary i stara obgryzają pazury,bo wiedzą że taki jak on, pije,bije i kradnie, a jak się napije szcza gdzie popadnie, z tą myślą lecą, dnie miesiące ,po czasie dochodzenia, widza ze on jest
Porządku nikt juz nie ma mu nic do zarzucenia.hmmm nie tak to miało wyglądać, ale jest jak jest, ,
Zgłoś wpis
115 Postów
iraa alkaida
(iraa00)
Stary wyjadacz
Nie zdążyłem zakończyć, zawsze robię ten sam błąd zamiast, przeczytać jeszcze raz,poprawić, zretuszowac,idzie ten mój paluch i wciska enter, tam brakuje morału, a miał być taki mniej więcej.
jak ktoś komuś jest pisany to z nim będzie, ja zawijam swój dywan i lecę dalej, mijam dział z chemia, szerokim łukiem; p ,bo lisy i cyganie kochają wolność
Zgłoś wpis
14 Posty
ef f
(Celina)
Bywalec
iraa00 napisał:
polecam technikę sprzedawcy dywanów ,dobrze zagadać, dać dotknąć, pokazać jak się trzepie

Jesteś boski. Siedzisz wieczorami i wymyślasz te teksty? Uśmiałam się do łez. Buziaki
Zgłoś wpis


Bliżej nas