Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
marcin law Mam Mam Jean Ted J. N. agnieszka.mojaniderlandia (11565 niezalogowanych)
37 Postów
Caroline Van Wait
(vanwait)
Bywalec
Ps. Drogi Adminie: nie mierz wszystkich swoją miarą bo to, że Ty w poszukiwaniu dobrego dilera musiałaś pół świata stopem przejechać i w końcu wylądowałaś w jakże tolerancyjnej Holandii to wcale nie oznacza, że każdy ma takie problemy jak potrzeba dropów i dobrego jarania. Zdejmij te różowe okulary.. - istnieją inne wartości.

Słownik dla Baileys:
Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
Mushroom321@
Eutanazja co tu mówię, to śmierć na własne życzenie. Zabijanie ludzi to zabijanie ludzi.
To jednak jest różnica.
To niemoralne i nieetyczne, że inni ludzie decydują o mojej woli.
Nie sposób tego nie rozumieć, chyba że jest się pogrążonym/ną w świętej dogmatyce, lub/i gloryfikuje się cierpienie jako wartość.
W mojej "krainie latających smoków" żyje się i jest aby czerpać z tego stanu różnoraką szczęśliwość.
A jeśli się zmieni zdanie można zawsze się zawinąć i nikt, łącznie z rycerstwem chrystusowym, tudzież parlamentem NIE MA PRAWA stanąć mi na drodze.
Nie paczam filmików, nie obchodzi mnie to, nie o tym mówię.
Eutanazja w moim słowniku (innym niż ziemian - nie przeczę) TO ŚMIERĆ NA WŁASNE ŻYCZENIE, I Z WŁASNEJ WOLI.
Jakieś patologie, czy teorie spiskowe mnie tu w ogóle nie dotyczą... Nie chce mi się.
Nie wiem czy wyraziłem się wystarczająco jasno, a, że idę się golić posłużę się brzytwą:

WOLNOŚĆ JEST SPOKO. Od narodzin po śmierć. Jeśli chce się zabić to nikt nie powinien mi tego zabronić. Jeśli chcę się wyskrobać, to jest to moja sprawa. Moja i niczyja więcej. Choćbym i miała być w oczach waszych mordercą, to moja sprawa i światu mówię: wy pier dal lać...

zabijanie to morderstwo, eutanazja w moim (podstawowym, zwykłym i normalnym) pojęciu jest spoko, aborcja też.
I masturbacja też.
Nikomu do tego co robię ze sobą.
A nawet swoją ciążą...
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
vanwait, rozumiesz chyba, że nie ustosunkuję się do twojej wypowiedzi. Chętnie dyskutuję, natomiast nie odpowiadam na inwektywy. A w twoim poście żadnych argumentów, tylko jazgot.

@Mushroom:
widzisz, chyba nie bardzo rozumiesz. Indoktrynacja to zaszczepienie pewnych idei, przekonań czy wierzeń. Nauka nie jest indoktrynacją.
Dla mnie kreacjonizm ma się tak do rzeczywistości, jak i płaska Ziemia w centrum wszechświata, w którą to teorię wierzą jeszcze ludzie nie tylko na naszej szerokości geograficznej.

Podaję przykład.
P.S. Wymiękłam!!!

Zgłoś wpis
18 Postów
Admin D'Ark
(Pablo De Dark)
Moderator
Vanwait@
przykręć trochę ogrzewanie
ciągnij wątek merytorycznie, nie próbuj rozpętywać wojny


WSZYSCY CI TU DOBRZE ŻYCZĄ


jeszcze



WSZYSCY@


bez chamstwa mi tu, a będzie ciekawa dysputa...


jeśli chcecie się obrażać, róbcie to z kulturą...
Zgłoś wpis
112 Posty

()
Moderator
A ja czuje sie zaszczycona ze jedna osoba staje na glowie zeby mi tylko dogrysc . Jednak jej to nie wychodzi . Juz nie raz sprowadzilam ja na ziemie .Ta jednak za kazda cene chce okazac ze jest madrzejsza od wszyskich . Bo w jej oczach ponizenie mnie czy byc bystrzejsza jak ja , jest to nielada osiagnieciem zyciowym no i chyba pierwszym punktem zycia . Jak podejzewam kobiecina ma rozdzielenie jazni ztw Schizofrenie i wiele innych psychicznych chorob jak np niedorozwoj psychiczny . Co chwile zaklada nowe profile ( prosi innych o to ) zeby mi dowalc . Adamm , Violka i inni nie lapcie sie na nia , do jej nowych nickow mozna dolozyc "vanwait " oraz "Mushroom321" bo belcia , agnesss, rita , glupia penelopa itd juz znacie .
Zgłoś wpis
13 Posty
Monika Borowiecka
(Mushroom321)
Moderator
Viooltje :
Jeśli tak bardzo sugerujesz się nauką to powinnas sobie zdawać sprawę jak często ona potwierdza istnienie Boga, ale trzeba się interesować czymś ponad discovery czy national geografic. Są badania wielu naukowców podważajace poważnie teorię ewolucji czy to, że Ziemia istnieje miliardy lat itp. I nadal mi nie wyjaśniłaś czemu jesteś istotą czującą i co to wg Ciebie w ogóle te uczucia są... Odpowiadaj na wszystko, a nie tylko na to co Ci się podoba.
P.S. w wolnym czasie obejrze ten film, który wstawiłaś, bo teraz nie mam jak.


D@ro:
Piszesz że niemoralne i nieetyczne, że inni ludzie decydują o Twojej woli a z jakiej okazji Ty chcesz decydować o życiu malutkiego dziecka, czyż to nie jego wola czy chce żyć? Piszesz też, że zabijanie to morderstwo to aborcja to co to jest w takim razie ?To to małe dziecko to jest czym jak nie człowiekiem? Z jajka powstaje kura-logiczne to z płodu powstaje co jak nie człowiek? Wyjaśnij mi co w tej jednej chwili porodu się takiegod zieje co przeinacza to "niewiadomoco" w człowieka takiego jak Ty czy ja??? A eutanazji Ci może faktycznie nie wyjaśnie, bo skoro nie wierzysz w Boga to nie przetłumacze Ci, że to on daje życie i tylko on ma prawo je odebrać. Zastanów się tylko proszę : Co jeśli się mylisz i Bóg naprawdę istnieje i wiele razy chciał Ci otworzyć oczy na swoje istnienie i swoją miłość do Ciebie a Ty go ciągle olewasz i jesteś ślepy i głuchy na jego wołanie i masz tak zatwardziale serce na tak ważne rzeczy??
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Moderator
Widze ....ciemnosc.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Moderator
Adamm napisał:
Widze ....ciemnosc.

Jak ulał.

Mushroom, faktycznie zgrzybiała jakaś jesteś.
A w Warszawie to z tego samego kółka różańcowego jesteś co vanwait, czy tym samym się posługujesz?
W realu przeszłabym obok ciebie obojętnie, ale tu, na forum odpowiem ci. Jasno i bez upiększeń.
Więc posłuchaj:
jesteś bezczelna tą specyficzną bezczelnością tłumu. Piszesz:

Odpowiadaj na wszystko, a nie tylko na to co Ci się podoba.

a za chwilę:

P.S. w wolnym czasie obejrze ten film, który wstawiłaś, bo teraz nie mam jak.

G*wno a nie obowiązek mam odpowiadać na twoje durne pytania.
Moherowa młodzieżówka mne ne zaima, pani Havrankovo. Czniam to. Capis?

Jeśli masz dowody na obalenie teorii ewolucji to je po prostu przedstaw.

I przeczytaj wątek od początku, bo mam dosyć powtarzania w kółko tego samego.
Zgłoś wpis
37 Postów
Caroline Van Wait
(vanwait)
Moderator
Baileys czy tam Violltje a moze razem z D@ro Big Trio bo Święta Trójca to nie jest na pewno xD w sumie tu można podpiąć Adamma i wiele innych znajomych Admina prawdopodobnie z jakiejś sekty.. których tu zwabiła swoim jakże cudownym darem przekonywania..
Dałaś mi do myślenia (bo osoba która takich rzeczy nie robi czyli w tym przypadku nie zakłada kont fikcyjnych nawet by nie pomyślała o czymś takim więc moge się domyślać kto to robi) i w sumie sama się sobie dziwię,że na to wcześniej nie wpadłam. . Pierwszy raz spotykam się z ludźmi na forum którzy mają takie same poglądy a jak tylko ktoś myśli inaczej jest ofiarą... więc wszystko jasne.
Zasadniczą wadą każdego stereotypu myślowego jest to, że zamyka nam oczy na indywidualne różnice między ludźmi. Warto pamiętać, że ludzie uprzedzeni widzą świat tak, jak im na to pozwala ich uprzedzenie. Oni po prostu nie są w stanie być tolerancyjni. Mają już raz na zawsze wyrobiony pogląd na daną kwestię i nie interesują ich fakty. To fałszowanie obrazu rzeczywistości niesie ze sobą poważne konsekwencje. Żyjemy w wyimaginowanym świecie, stworzonym przez zlepki oderwanych opinii, zasłyszanych gdzieś zdań, nieprzemyślanych przekonań. Jak można wobec tego konstruktywnie oddzialywać na realia, których się tak naprawdę nie zna? Uprzedzenia nie pozwalają nam funkcjonować efektywnie w prawdziwym świecie, odsuwając nas od ludzi różniących się w jakiś sposób od nas, wyzwalają negatywne emocje, kanalizując napięcie w agresji na przedmiot uprzedzenia i dlatego są tak niebezpieczne. Wybaczcie, ale w tym wypadku kozłem ofiarnym nie będę xD widzę, że na tym forum jednostką lub grupą uprzywilejowanym opłaca się podtrzymywać uprzedzenia.. . Tylko pytanie jakie korzyści z tego czerpią hmm.. nie masz obowiązku odpowiadać na pytania fakt.. . Ale skoro prowadzisz tak nudne życie i cierpisz na brak zajęć (pozwolę sobie wywnioskować po udzielaniu się w kazdym wątku i nie dopuszczeniu ludzi do swobodnego wyrażania swojego zdania bo wszędzie musisz wtrącic swoje trzy grosze) to już trzeba było odpisac na wszystko... więc co z tymi uczuciami ? Pierwszy raz spotykam się z tak wojowniczym Adminem i ciekawa jestem co na to szef tak ogólnodostępnego portalu.. jak masz wielki problem to zablokuj mnie dla świętego spokoju albo nie wtrącaj się w moje wypowiedzi a ja odwdzięcze się tym samym. .mam zacząć zapraszac na ten portalu wszystkich znajomych z podobnymi poglądami do moich i chcesz walczyć z nimi wszystkimi? -słabe. .. a może to Ty te konta zakładasz bo wątpię ze ludzie w nl są aż tak popauci, że nagle tak wielu z nich popiera takie poglądy :/ co do eutanazji to mordujcie się.. . Wasza sprawa... tylko żeby kiedyś Wasze dzieci Was nie zamordowały (o ile będziecie je wogóle mieć bo ABORCJA też jest w modzie) ja na tym kończe swoją wypowiedź w tym temacie - i Wasze rozkładanie moich wypowiedzi na części pierwsze będzie daremne.. w końcu podobno nie mam pojęcia o czym pisze..
A "grzybowi" powodzenia i wytrwałości życzę w tej jakże ambitnej dyskusji na poziomie.
Ps. Byłabym zapomniała.. . Niesamowite jest to, że każdy mi nagle dobrze życzy. .. słowo "dobrze" wywodzi się od słowa "dobro" a czy ktoś z Was przeanalizowal co to słowo wgl oznacza? W moim świecie nie trzeba tego tłumaczyć bo to rzecz oczywista, lecz w Waszym? Nie potrzebuje odpowiedzi na to pytanie.. . Sami sobie spróbujcie odpowiedzieć
Pokój.
Zgłoś wpis
206 Postów
Moderator
Mushroom321@
wtedy jestem w błędzie
proste

vanwait@
pokój?

nie chce mi się z Wami gadać :/



Adamm@
eeeee
to ja miałem być ten od Mroku



Ciotka@
że Ci się chce...


*****************************************

PanBuk@
to na prawdę belcia???
Zgłoś wpis


Bliżej nas