Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
marcin law Mam Mam Jean Ted J. N. agnieszka.mojaniderlandia (11596 niezalogowanych)
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Schat_je napisał:
Mamy i GWIAZDORA ... od dawna już/ /tak w Poznańskiem chyba św. Mikołaja nazywają/


Znow nie przygotowana do zajec Schatje, Mikolaj to ten od 6 grudnia a Gwiazdor pracuje w Wigilie i nie tylko w Wielkopolsce.
Znowu rozga, tym razem nie po lapkach
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Nie po łapkach??? A po czym???
Przygotowałam sie, przygotowałam tym razem Tam skąd ja pochodze na ziemniaki mówiło sie kartofle a nie pyry... a sw. Mikołaj to ten z 6go grudnia i ze Swiąt Bożego Narodzenia, w wikipedii też tak piszą
Tak sie przygotowałam, że aż na YT zajrzałam i zobacz co znalazłam

Zgłoś wpis
37 Postów
Caroline Van Wait
(vanwait)
Bywalec
Henk Reitsma to Polak tak ?? Ksiądz bezsprzecznie.. minuta 4.30 zapraszam & faktycznie to nie ma nic wspólnego ze służbą zdrowia.... kobieto.. na jakim świecie żyjesz?? już mam przed oczami jak zdychasz w cierpieniu i błagasz o śmierć hahahahaha albo jak zabijasz swoje dziecko! a może GÓWNO wiesz na ten temat... a ja skoro się wypowiadam robię to po coś.. może jednak miałam taką sytuację i co?! zadowolona jesteś?! mam o tym pisać na forum?! może Ci jeszcze zdjęcie wkleić co!!! skoro taka ciekawa jesteś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "to nie jest decyzja moja ani mojego męża czy ojca" ktoś inny Ci życie dał i On decyduję o Twoim odejściu barani głąbie.... a jeżeli taka cwana jesteś bo w Twojej galaktyce pewnie są smoki czy tam pokemony to powiedz co Ci po współczuciu ?? przecież nie ma żadnego Boga i zdycha się raz na zawsze i nieodwołalnie prawda??!! i przy tym Ci szczerzę współczuję i Tu mi Cię SZKODA MASAKRYCZNIE :/ Bo ja mam przynajmniej punkt odniesienia- mam WIARĘ w Boga i On mi pomaga w najcięższych chwilach.. co robisz kochana jak boli Cię brzuszek??? No-spa ?? jedna - dwie?? oj.. ciężko przetrwać w bólu pół godz... więc teraz Ci wyjaśnię dla kogo przeznaczona jest Eutanazja - dla ludzi takich jak Ty czyli tchórzy.. Najłatwiej jest skrócić sobie cierpienie co?? bo sztuką jest żyć a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy w przeciwieństwie do Was (sugerując się jakże ambitnymi wypowiedziami na tym forum) dlaczego Ja bym nie podjęła się Eutanazji?? proste - moim Autorytetem jest Jezus.. hm.. skoro On mógł tak straszliwe cierpienia poświęcić dla naszego zbawienia to dlaczego ja swojego cierpienia miałabym nie ofiarować komuś np Tobie.. bo chyba nie uważasz się za bezgrzeszną.. Tylko ja w przeciwieństwie do Ciebie ZDOBYŁABYM się na to bo mam dla kogo Cierpieć i się radować a Ty byś się dziwiła jak Neron bo na miejscu chrześcijan w Rzymie kwiczała byś jak świnia!!!!! nie potrafiłabyś godnie umrzeć! i to jest ta różnica między nami... bo z takim podejściem nie dorastasz do pięt mojemu Panu... czy tam jak to dla Ciebie jest jakiś tam wymyślony.... i widzisz.. nawet jak wymyślony to weź takiemu dorównaj i życzę Ci z całego serca żebyś nigdy w życiu nie musiała podejmować decyzji o śmierci swojej 20letniej córki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wtedy byś się mogła wykazać jak z łatwością przychodzi robić zastrzyk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w wolnym czasie zajedź do tej super służby zdrowia dokładnie do kardiologa i niech Ci sprawdzi czy masz SERCE! pokój
Zgłoś wpis
37 Postów
Caroline Van Wait
(vanwait)
Bywalec
Sorry, za dosadność, rozwalają mnie takie poglądy :/

polecam dla tych jeszcze nie do końca straconych:

Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
vanwait@
właśnie się pogubiłem na maksa...
okazuje się, że czasami jednak potrafię czytać bez zrozumienia
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
vanwait napisał:
kobieto.. na jakim świecie żyjesz?? już mam przed oczami jak zdychasz w cierpieniu i błagasz o śmierć hahahahaha

Gefeliciteerd. Powiedz jeszcze, że jesteś dobrym człowiekiem. No, dawaj!

albo jak zabijasz swoje dziecko! a może GÓWNO wiesz na ten temat... a ja skoro się wypowiadam robię to po coś.. może jednak miałam taką sytuację i co?! zadowolona jesteś?! mam o tym pisać na forum?! może Ci jeszcze zdjęcie wkleić co!!! skoro taka ciekawa jesteś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy po tych słowach będzie winny pomówienia ktoś, kto nazwie cię cię histeryczką?

"to nie jest decyzja moja ani mojego męża czy ojca" ktoś inny Ci życie dał i On decyduję o Twoim odejściu barani głąbie.... a jeżeli taka cwana jesteś bo w Twojej galaktyce pewnie są smoki czy tam pokemony to powiedz co Ci po współczuciu ?? przecież nie ma żadnego Boga i zdycha się raz na zawsze i nieodwołalnie prawda??!!

Jakbym belcię słyszała, c'nie?!

i przy tym Ci szczerzę współczuję i Tu mi Cię SZKODA MASAKRYCZNIE :/ Bo ja mam przynajmniej punkt odniesienia- mam WIARĘ w Boga i On mi pomaga w najcięższych chwilach.. co robisz kochana jak boli Cię brzuszek??? No-spa ?? jedna - dwie?? oj.. ciężko przetrwać w bólu pół godz... więc teraz Ci wyjaśnię dla kogo przeznaczona jest Eutanazja - dla ludzi takich jak Ty czyli tchórzy..

Serdecznie dziękuję za lekcję miłosierdzia.

Najłatwiej jest skrócić sobie cierpienie co?? bo sztuką jest żyć a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy w przeciwieństwie do Was (sugerując się jakże ambitnymi wypowiedziami na tym forum) dlaczego Ja bym nie podjęła się Eutanazji?? proste - moim Autorytetem jest Jezus.. hm..

Chwalebne, belcia vanwait.

skoro On mógł tak straszliwe cierpienia poświęcić dla naszego zbawienia to dlaczego ja swojego cierpienia miałabym nie ofiarować komuś np Tobie.. bo chyba nie uważasz się za bezgrzeszną..

Nie. Ale pocierp za siebie. Myślę, że będzie to wystarczająco bolesne.

Tylko ja w przeciwieństwie do Ciebie ZDOBYŁABYM się na to bo mam dla kogo Cierpieć i się radować

To dlaczego cierpisz z powodu utraty dziecka, skoro twój panbuk tak chciał?

a Ty byś się dziwiła jak Neron bo na miejscu chrześcijan w Rzymie kwiczała byś jak świnia!!!!! nie potrafiłabyś godnie umrzeć! i to jest ta różnica między nami... bo z takim podejściem nie dorastasz do pięt mojemu Panu...

Widzisz, panów nde mną nie ma (no dobra, zdarza się ale nie będę się spowiadać ), ale jeśli się już zdarzą, żaden nie śmie prosić mnie o jakieś umieractwo dla niego. Wręcz przeciwnie...

czy tam jak to dla Ciebie jest jakiś tam wymyślony.... i widzisz.. nawet jak wymyślony to weź takiemu dorównaj i życzę Ci z całego serca żebyś nigdy w życiu nie musiała podejmować decyzji o śmierci swojej 20letniej córki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wtedy byś się mogła wykazać jak z łatwością przychodzi robić zastrzyk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A skąd ty możesz o tym wiedzieć, skoro - przynajmniej na tym profilu - masz dopiero 22 lata?
Sama włazisz w padołek, z którego nie potrafisz się wykaraskać.
Wielu dobrych ludzi ci radziło: zmień dilera. I co? Nie słuchasz.

Proszę cię, wycisz się, uspokój i... aż się boję zapytać:... Pomyśl?... Wszyscy ci dobrze życzą, wierz mi.

w wolnym czasie zajedź do tej super służby zdrowia dokładnie do kardiologa i niech Ci sprawdzi czy masz SERCE! pokój

Wiesz, są też lekarze zajmujący się neurobiologią... Psychologią... Itd...
Ciekawostka.



Podsumowując:

Znowu ci, kurna, nie wyszło. Miało być intelektualnie. Wyszła błazenada.

Warszawski IP... Ojjj, nie będę mówić dalej.

Miłych snów.
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
To jakis siedmioglowy smok czy cus?
Zmiana dealera chyba tez nie pomoze, raczej zmiana .....terapii?
Tez nie, tu potrzeba egzorcysty
Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
tak jak Ciotka pisała...
wszyscy życzą Ci dobrze...
dotychczas...
Zgłoś wpis
13 Posty
Monika Borowiecka
(Mushroom321)
Bywalec
D@rk:
Stary wyjadaczu... Co Ty w ogole wygadujesz?? Zajmowanie stanowiska przez instytucje, kosciol w sprawach zycia i smierci jest NIEMORALNE I NIEETYCZNE?? Ale rozrywanie i wyciaganie po kawalku malych dzieci z lona matki juz moralne jest?? I etyczne?? To co Ty rozumiesz przez moralnosc i etyke? Mordowanie malych dzieci czy starszych lub chorych osob to nie sa zarty!!! Jak mozna to popierac?? Czy pierdzielic takie farmazony, ze to godna smierc? Z jednej strony piszesz "Nie rob drugiemu co Tobie niemile" a z drugiej popierasz aborcje czy eutanazje, szok. Widziales ten filmik co vanwait wstawiala? Eutanazje wykonuje sie czesto BEZ ZGODY pacjenta, to, ze moze kiedys bedziesz stary i/lub chory nie znaczy, ze mozna Cie od razu zabic, ale widze, ze sam jestes juz teraz chetny... Nie ma zadnego "prawa" do eutanazji czy aborcji tylko jest prawo do zycia od poczecia az do naturalnej smierci, koniec kropka!

Violltje:

Ty tez jestes niezla agentka widze, piszesz o wolnej woli niezaimplatowanej wiara czy doktrynami politycznymi a jak Tobie Darwin wszczepil swoja teoryjke ewolucji to kest dobrze?? Hipokryzja czy nieumiejettnosc rozumowania tak "myslacej i czujacej osoby" jak o sobie piszesz. No ale wytlumacz mi jak mozesz byc czujaca istota skoro "w Twoim kosmosie Boga nie ma" ?? To co to sa uczucia? I skad je masz? W spadku po malpach? Watpie, bo az takiej gamy odczuc i emocji nie maja jak my. I tu tez sie zgadzam z vanwait, ze masz choe poglady, no ale Ty przeciez nie wiesz co to jest, wiec nie wiem czy dam rade TOBIE wytlumaczyc...

No i na deser w mojej psychoanalizie Baileys :

"Filmik nie opowiada o jakosci leczenia" hmm... No to jest bardzo interesujace stwierdzenie. No bo faktycznie jak tu nazwac LECZENIEM zwykle MORDERSTWA w bialy dzien, a tym, musze Cie zmartwic, zajmuje sie rowniez holenderska Sluzba Zdrowia... Musisz jakos zyc z tym faktem. Az czekam z niecierpliwoscia na odpowiedz, bo czytajac Twoje komentarze to widze, ze wojowniczka niezla z Ciebie. Tylko szkoda, ze szabelke to taka troche papierowa masz :/
Zgłoś wpis
37 Postów
Caroline Van Wait
(vanwait)
Bywalec
Tak na początek proponuje co niektórym zajrzeć do słownika ortograficznego. .. tak tylko dla przypomnienia xD
Szanowny Adminie: zacytuj w którym to zdaniu podaje się za dobrego człowieka?
W którym też napisałam, że straciłam dziecko?
Hmm.. zapoznaj się z definicją słowa "przykład" kochana.. . Bo w moim świecie nie potrzeba wpaść do studni żeby wiedzieć jak trudno jest się z niej wydostać...
Biedna myślałaś pół wieczoru na daremno nad analizą komentarza który nie był kierowany do Ciebie i na cóż komu te Twoje Mongolskie teorię a zarazem wypociny? Tylko musiałaś ponownie brać prysznic (o ile masz tak zaawansowaną technologicznie tą swoją planetę małp) :/ bez sensu rozczulac się nad czymś nie pytanym o zdanie bo szkoda i czasu i nerwów
Zgłoś wpis


Bliżej nas