Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
marcin law Mam Mam Jean Ted J. N. agnieszka.mojaniderlandia (11645 niezalogowanych)
175 Postów

()
Stary wyjadacz
Adamm a moim zdaniem w tej kwestii schatje się uparla i jak to kobiecie po prostu nic jej nie przetlumaczysz bo do niej to nie trafia
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
[b]Adamm napisał:[/b

Eh, grochem betonu nie przebije, w tym przypadku potrzebny egzorcysta .[/quote]



W tym przypadku nawet egzorcysta...nie da rady
Zgłoś wpis
69 Postów
izka w.
(belcia)
Gaduła
Wcale mi sie tutaj nie chce juz pisac, ale jak czytam te wasze komentarze, to nie da sie siedziec cicho...

To skoro eutanazja jest takim przejawem milosci do blizniego, to moze faktycznie pozwolmy kazdemu wybrac i uszanujmy to, ze kazdy ma wolna wole i sam moze decydowac o tym, czy jeszcze chce zyc czy nie.

Juz widze jak kliniki eutanazji wyrastaja jak grzyby po deszczu. Haslo reklamowe mad drzwiami: "Cierpisz z powodu starosci, kalectwa, choroby....Jestes dysryminowany, nierozumiany....Nie zwlekaj - zglos sie do nas! Eutanazja rozwiaze wszystkie Twoje problemy egzystencjonalne i w mig ukoi nawet najwiekszy bol! Nie mozemy patrzec jak cierpisz!!!"
Tanio, szybko i skutecznie.
Czynne pn. - pt. 9.00 - 17.00

Mysle, ze to bylby swietny biznes. Codziennie kolejki przed klinikami. Starcy, inwalidzi, osoby niepelnosprawne, dziewczyny chore na bulimie, anorektyczki, dzieci typu Gothic , otyli, ludzie z wadami wzroku, transseksualisci, homoseksualisci..............
Mozna by sie pozbyc wszystkich, ktorzy nam przeszkadzaja - ups, sorry........nie tak to chcialam ujac....MOGLIBYSMY POMOC WSZYSTKIM, NA KTORYCH CIERPIENIE NIE MOZEMY PATRZEC......i jeszcze niezle na tym zarobic....
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Adamm napisał:


Eh, grochem betonu nie przebije, w tym przypadku potrzebny egzorcysta .


O! Niezły pomysł na biznes!

@Fighter, trwać przy swoim zdaniu - owszem, można, tylko jeśli zdanie jest wynikiem własnych przemyśleń. Inaczej istotnie jest to zwykły upór. Tak myślę.
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
Dzizys wiec co to dyskryminacja a co to DYSRYMINACJA już nie wiem tworzysz nowe pojęcia czy ja może jakiś niezbyt oczytany jestem bądź też mądry inaczejPPPP
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Viooltje napisał:
Adamm napisał:


Eh, grochem betonu nie przebije, w tym przypadku potrzebny egzorcysta .


O! Niezły pomysł na biznes!

@Fighter, trwać przy swoim zdaniu - owszem, można, tylko jeśli zdanie jest wynikiem własnych przemyśleń. Inaczej istotnie jest to zwykły upór. Tak myślę.




Nom, na taki pomysł już dużo wcześniej wpadli dzisiejsi... "biznesmeni", karmiąc nas "własnymi przemyśleniami"
Tak uważam.
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
dlatego warto mieć swoje zdanie i nie obawiać się bronić go podczas gdy inni je negują
Zgłoś wpis
69 Postów
izka w.
(belcia)
Gaduła
fighter1956 napisał:
Dzizys wiec co to dyskryminacja a co to DYSRYMINACJA już nie wiem tworzysz nowe pojęcia czy ja może jakiś niezbyt oczytany jestem bądź też mądry inaczejPPPP

Umowmy sie, ze jestes madry inaczej i nikt sie nie obrazi....
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
Dochodze do innego wniosku zapytanie było czysto ironiczne, jednak twój wybitnie światły umysł tego nie wyłapał zastanawiam się jednak czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Wiesz to nie sztuka klepać w klawiature
Zgłoś wpis
69 Postów
izka w.
(belcia)
Gaduła
Odpowiedz tez byla czysto ironiczna....
Zgłoś wpis


Bliżej nas