Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
marcin law Mam Mam Jean Ted J. N. agnieszka.mojaniderlandia (11609 niezalogowanych)
1988 Postów

()
Latający Holender
Schatje,

powiem Ci co na ten temat myślę. Szczerze i wyczerpująco. Obiecuję.
Mam tylko jedną prośbę.
Odpowiedz - własnymi słowami, pliiizzz - na moje pytanie:

- "A jak sądzisz?".

Podejmiesz rękawicę?
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Viooltje napisał:
Podejmiesz rękawicę?

Zaczynam zatem przyjmowanie obstawianych zakladow, moge dostarczyc rowniez "dwa nagie miecze".
Ring wolny!!!
Wszystkie chwyty dozwolone
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Viooltje

na pytania retoryczne chyba nie trzeba odpowiadać,toch?

Patrząc na liczbe samobójstw, która wcale nie maleje, a wrecz przeciwnie... poczucie osamotnienia, które dotyka coraz więcej osób - odpowiedz na pytanie czy ludzkość jest szczęśliwsza w tym "rozwojowym swiecie" -nasuwa sie sama...

Piszesz: "Nie można stosować starych reguł do nowej gry" Oczywiscie, na tej "nowej grze" z "nowymi wartosciami" ktoś robi niezły biznes! Wielu dało się nabrać, przez moment nawet poczują sie szczesliwi i dalej pozwalają się oszukiwac, napedzajac koniunkture... Smutne
Zgłoś wpis
2 Posty
Daria a
(Falka)
Początkujacy
Szanowny kolego Patboy, a podgladam i sledze - tak wiesz, z ukrycia
Jak dla mnie warto podpisywac sie pod blyskotliwymi odpowiedziami jakie posiada Adamm, a szczegolnie w tak kontrowersyjnym temacie
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
@Falka Thx, wbrew pozorom jednak, temat eutanazji oraz in vitro nie sa wcale takie kontrowersyjne.
Przede wszystkim sa to tematy niewygodne dla pewnej instytucji oraz grupy osob specyfikujacej sie , krotkowzrocznoscia oraz brakiem mozliwosci otwarcia umyslu na potrzeby, pragnienia innych ludzi.
Ich wyrazne ograniczenia wynikaja z niskiego poziomu samodzielnego, logicznego myslenia oraz ulegania wplywom silniejszych i inteligentniejszych od nich oszustow, ktorzy wkladaja im do glowy wygodne dla siebie i swoich interesow bzdury.
Eutanazja jak i in vitro, to nic innego jak rozwoj ludzkiego intelektu , empatii, nauki oraz chec niesienia pomocy potrzebujacym.
Szkoda, ze tak wielu ludzi wciaz boi sie wyjsc z.....jaskini.
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Szkoda, że wielu uwierzyło...nie tym co trzeba.
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Schat_je napisał:
Szkoda, że wielu uwierzyło...nie tym co trzeba.

Czyli komu?
Nie Schat_je, wystarczy tylko a moze az, uwierzyc tym , ktorzy o eutanazje jak i in vitro....prosza.
Zrozumiec, ze czasami bywa tak, ze oba te aspekty sa jedynym rozwiazaniem, szansa, mozliwoscia.
To jest wlasnie prawdziwa wolnosc ( ktora nie kazdy potrafi zrozumiec), posiadac swiadomosc, ze kiedy nadejdzie taki moment, masz mozliwosc w pelni z tego skorzystac.
Moeilijk???
P.S. Cos mi sie wydaje, ze zbyt dlugo "stalas dzisiaj przy garach"
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Pewnie wiesz Adamm, ze in vitro to nie ostatnia deska ratunku dla tych, którzy bardzo chcą a nie udaje im sie zostać rodzicami. Poza tym in vitro nie jest bezpieczne ani dla dziecka ani dla matki. Dla zainteresowanych polecam artykuł:
www.fronda.pl/a/skad-tyle-szumu-wokol-in...czniejsza,28035.html


Ps. niestety dopoki nie pojawi sie "wybawca" jestem skazana na stanie przy garach
A na łatwiznę chodzić nie lubię
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Schat_je, wiecej wiary w siebie a mniej naiwnosci, to sponsorowany artykul, co niby mialoby sie w nim znalezc , zachwalanie konkurencji ewentualnie refundowanej przez panstwo?
Pani doktor razem z mezem prowadza prywatna klinike gdzie stosuja zabiegi naprotechnologie ....nie za darmo, poczytaj jaka jest fachowa skala porownawcza , ilosc zaplodnien itd.
Ale to nie o to chodzi, nie jestem przeciwnikiem i tej formy ani zadnej innej, jezeli pomagalaby ludziom tego potrzebujacym, chodzi o to by miec caly wachlarz mozliwosci i zeby byl dostepny, legalny i dla wszystkich, by nie zamykano przed ludzmi drzwi ostatniej szansy, a juz zwlaszcza, zeby nie czynili tego z ambon czy w konfesjonalach.
Odbieglas jednak od tematu watku, chcialem poruszyc jeszcze jakos dziwnie przemilczana ABORCJE, ale obawiam sie, ze oprocz facetow z ambony i law sejmowych o zdrowiu i zyciu kobiet inni mezczyzni nie powinni sie wymadrzac.
Dla jasnosci od razu uprzedze Twoje pytanie, tak, jestem za. Ten system w Holandii swietnie funkcjonuje, co nie oznacza, ze ktokolwiek musi z niego korzystac, ale ma mozliwosc, ma wybor.
Snap je?
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Adamm napisał:

Dla jasnosci od razu uprzedze Twoje pytanie, tak, jestem za. Ten system w Holandii swietnie funkcjonuje, co nie oznacza, ze ktokolwiek musi z niego korzystac, ale ma mozliwosc, ma wybor.
Snap je?[/quote]



Nie oznacza też, że każdy musi to pochwalać...nawet mieszkając w Holandii.
Zgłoś wpis


Bliżej nas