Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Krzysztof Bilicki Marcin Kolinski (4210 niezalogowanych)
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Właścicielem może nie jest,aczkolwiek jakaś zależność chyba istnieje
Popatrzcie na status p.Doradcy...Hmmmm,niby wsio ok-jednak wprawne oko zauważy zmiany.Zaczął statusem jako Stary Wyjadacz,póżniej zmienił się na Doświadczony Forumowicz-a obecnie jest Bywalec
Smaruje posty-a licznik stoi nadal na 0.....Dziwne....
Jeszcze dziwniejszy jest p.Jotse.0 postów a już Stary Wyjadacz.A żeby było śmieszniej i ciekawiej-to nawet zarejestrowany figuruje nadal jako gość,a nie użytkownik
Już wcześniej zapytałem w poście wyżej czy aby czasem nie odpisują sami sobie,wiadomo-bez odpowiedzi
Hehehehe
Pzdr

@Edit
A coś czego zupełnie nie rozumiem i chyba się nie dowiem jak się to dzieje to to;ze pan doradca ma zawsze status forumowy poprzednika..Czyli osoby piszącej posta bezpośrednio przed nim...To już czarna magia
Tutaj -> www.mojaniderlandia.pl/forum/view/466/ko...oeslag%3f.html#33262
zwykły....Użytkownik
Zgłoś wpis
5 Postów
Adam Boruc
(Santi90)
Początkujacy
Witam.Mam pytanie odnosnie rozliczenia sie z podatku za rok 2013.
Pracowałem 2 miesiace wakacyjne lipiec-sierpien
Z jaaropgraaf wynika ze mam niedopłate ok 100 euro!!!
Wyliczyła mi to jedna agencja zajmujaca sie zwrotami podatku.
Tłumaczyli to tym ze w Holandii weszło nowe prawo podatkowe z czego wynika
ze za rok 2013 mam niedopłate ok 100 euro,gdybym sie rozliczał za rok 2012 to bym miał
nadpłate 575 euro.

Wczoraj dostałem Jaaropgraaf:

Loon loonbelasting: 3243 euro

Ingehouden loonbelasting: 575 euro

Verrekende arbeidskorting: 277 euro

Pracowałem przez agencje pracy
Nie mam dzieci,mieszkam w polsce

Wiecie moze cos na ten temat?????

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
1 Post
morizka morizka
(morizka)
Początkujacy
ja kiedyś korzystałam z pomocy eu service, też najpierw jednej agencji mi powiedzieli, że mam niedopłatę co okazało się nieprawdą i potem dopiero w eu service normalnie mnie rozliczyli, także uważaj, jaką wybierzesz agencję bo większość z nich po prostu chce sobie zarobić
Zgłoś wpis
17 Postów
Ewa z Raju
(Evunia)
Bywalec
BZIKU napisał:
Właścicielem może nie jest,aczkolwiek jakaś zależność chyba istnieje
Popatrzcie na status p.Doradcy...Hmmmm,niby wsio ok-jednak wprawne oko zauważy zmiany.Zaczął statusem jako Stary Wyjadacz,póżniej zmienił się na Doświadczony Forumowicz-a obecnie jest Bywalec
Smaruje posty-a licznik stoi nadal na 0.....Dziwne....
Jeszcze dziwniejszy jest p.Jotse.0 postów a już Stary Wyjadacz.A żeby było śmieszniej i ciekawiej-to nawet zarejestrowany figuruje nadal jako gość,a nie użytkownik
Już wcześniej zapytałem w poście wyżej czy aby czasem nie odpisują sami sobie,wiadomo-bez odpowiedzi
Hehehehe
Pzdr

@Edit
A coś czego zupełnie nie rozumiem i chyba się nie dowiem jak się to dzieje to to;ze pan doradca ma zawsze status forumowy poprzednika..Czyli osoby piszącej posta bezpośrednio przed nim...To już czarna magia
Tutaj -> www.mojaniderlandia.pl/forum/view/466/ko...oeslag%3f.html#33262
zwykły....Użytkownik


Hehe, zagwozdka!
Zgłoś wpis
2 Posty
Zwrot Podatku
(ZwrotPodatku)
Początkujacy
ja nie narzekam, dostane spowrotem ok 500 euro. ja z kolei korzytsam z firmy tax-pol
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
a co jeśli ktoś płaci już takie ubezpieczenie w Polce???
Chodzi o KRUS. Czy jest wtedy obowiązek płaci drugi raz tylko tym razem w Holandii?? Wiem, że płacąc takie ubezpieczenie w NL, nie płaci się w Polsce. Moi znajomi przez jakiś czas płacili i Holandi i w Polsce KRUS, ale z KRusu zrezygnowali w końcu bo i tak nie mogą korzystac z dwóch ubezpieczen jednocześnie.
Zgłoś wpis
8 Postów
Początkujacy
Szanowni Państwo, ze względu na to, że artykuł o zmianach przygotowany został w styczniu, przykład Pana Kowalskiego został obliczony na wstępnym kalkulatorze z urzędu skarbowego. Na szczęście ostateczna wersja kalkulatora na rok 2013 pozwala na uzyskanie wyższych zwrotów, wiąże się to ze sposobem obliczania kwoty arbeidskorting. W przypadku Pana Kowalskiego w przykładzie powyżej zamiast 400 euro zwrotu, otrzymać on może 700 euro.


W razie pytań służę pomocą,

Marcin
doradca online
euro-tax.pl
Zgłoś wpis


Bliżej nas