Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
2 Posty
Początkujacy
40 strzelila,wypieli sie na mniepo25 latach pracy w 11lat w koncernach miedz.majac 30 moglem przebierac w ofertach,zreszta to genetycznie dziadek wrocil nz
a G.Śląsk48 umierać nieznajac polskiego ,matula 10 letnie dziecko po za francuskim i troche niemieckim tez mila przechlapane w szkole,a znowo za chlebkiem musiałem opościc,dzidek w grobie sie przewraca
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
BLONDYNKA napisał:
przypomnialam soobie o tym temacie. chcialam cos dodac. z tego powodu miedzy innymi wyjechalam z polski.stala sie tragedia i ta tragedia narodowa, ktora pokazuje naszych wspanialych rodakow.

polacy i ich mentalna obłuda. placzecie z powody smierci prezydenta ? czy z powodu braku tematu do drwin ? Moze martwicie sie, ze nie bedziecie mieli kogo upokorzyc ? Bo duzo politykow zginelo. Mam nadzieje, ze zaczniecie myslec zanim cos powiecie polski narodzie.

wierze, ze to co sie stalo jest zlym poczatkiem dobrego konca.

o co kaman z ta obłuda ?
ta występuje chyba wtedy gdy normalnie ktos wiesza psy na kims a potem po jego smierci wylewa krokodyle łzy ,
ja byłym prezydencie nie bedę wypowiadał sie pozytywnie bo nie dał mi do tego powodów
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
dokladnie chodzi o to, co napisales o obłudzie. nic dodac nic ujac.wydaje sie ze, twoje obserwacje podobne sa do moich.
dla przykladu:

W Warszawie w ratusza krzaczkach
Mieszkała Kaczka Bliźniaczka
Co cały dzień na wyścigi
Robiła z bratem intrygi

Zamiast się miastem zajmować
Kochała siebie promować
I by pokazać jak działa
Muzea wciąż otwierała

Pomawiać innych lubiła
Sprytnie to z bratem czyniła
Wciąż ponoć gdzieś coś słyszała
Tak w mediach się zaklinała

Wściekli się ludzie okropnie
Niech intrygantkę gęś kopnie
Poszli w paradzie z plakatem
Kaczko, gej jest twoim bratem

Nad Polską się chmury zbierają
Już ludzie po kątach gadają
Premierem ma być jedna Kaczka
A prezydentem Bliźniaczka

Broń Boże nas przed widmem kaczym
Cokolwiek w tym kraju to znaczy
Niech lepiej historia starannie
Upiecze te Kaczki w brytfannie
itp.
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
i już Cię lubię
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
zeby bylo jasne.
wstawilam ten wierszyk bo jestem zbulwersowana, ze narod polski w ciagu kilku minut zmienil zdanie i zamiast kaczki zobaczyl prezydenta!!!! wierszyk byl przypomnieniem tego jak sie jeszcze przed 10 kwietnia w polsce mowilo o glowie panstwa. zenujaca jest nasza dwulicowosc.

nie zartuje tu sobie ze smierci ludzi. to nie w noim stylu.
Zgłoś wpis
1 Post
Marek Jakobik
(Krakus1)
Początkujacy
Dobra polnoc. Na imie mi Marek. Chce Cie rozbawic przed usnieciem: przyjechalem do Holandii dobre 20 lat temu bo chcac wyjechac do Francji bylo sie wtedy zmuszonym do starania o wize holenderska ! (teraz rozumiesz skad ta smialosc do zwrotu
przez "Ty" -mam sporo-nieco wiecej latek niz Ty). Jak juz mialem te wize no to po drodze na emigracje (nielegalna wtedy)
do Francji pojechalismy przez Holandie i stalo sie ! Tylko kawaleczki Szwajcarii zrobily na mnie wieksze wrazenie w Europie:
taki porzadek, wychuchane wszystko slicznie, usmiechnieci i beztroscy ludzie wkolo... A ze wczesniej znajomi od wspolnego brydzykowania zaprosili na kilka dni do siebie - to i sie zostalismy w tej Holandii. Szkoda okrotna, ze szczescie tego narodu powolutku szlag trafil i o dawnym dobrobycie moga tylko najstarsi ludzie jeszcze powspominac. A skoro juz zaczynamy szukac na powaznie nowego kraju do zamieszkania za kilka lat - rozumiesz zatem co za krew w nas plynie...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
hej pani blondynko. swietna poezja. posmialem sie oj!
Zgłoś wpis


Bliżej nas