Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
200 Postów
Iga P
(Bogomsława)
Doświadczony forumowicz
Kosciol katolicki to jedna wielka obluda i klamstwo. Z Hypatii, ktora zamordowano za 'czarostwo' zrobiono sw. Katarzyne, ktora w rzeczywistosci nigdy nie istniala. Przerobili poganstwo by je wyplemic.

Chora religia, ktora uwaza, ze czlowieczenstwo wywodzi sie z kazirodztwa.

I wiele innych...
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Bogomsława napisał:
Kosciol katolicki to jedna wielka obluda i klamstwo. Z Hypatii, ktora zamordowano za 'czarostwo' zrobiono sw. Katarzyne, ktora w rzeczywistosci nigdy nie istniala. Przerobili poganstwo by je wyplemic.

Chora religia, ktora uwaza, ze czlowieczenstwo wywodzi sie z kazirodztwa.

I wiele innych...


Aaaa! To nasza Wiedzma ma szanse na aureole!
Wiedzma, napraw wreszcie swoj komputer i wracaj!!! Nie spalimy Cie!

Co do religii - jakiejkolwiek: kiedys bogow wymyslil czlowiek bo byl zbyt prymitywny i nie potrafil wyjasnic wielu zjawisk. Teraz okazalo sie, ze wiedzac wiecej nadal jest zbyt prymitywny, zeby wiare odrzucic.
Zra sie miedzy soba wyznawcy przeroznych bostw, ale tez i interpretatorzy tej samej Biblii, Koranu czy Tory.
A w poteznej firmie watykanskiej pomazancy decyduja kto zasiadzie na chmurce w doborowym towarzystwie innych swietych, ktorzy wcale tacy swieci nie byli.
Teatrzyk marionetek, ktory uzyskuje poklask milionow innych marionetek na widowni.
Paranoja.

Tak wiec Bogomslawa, chyba nie tylko o KK tu chodzi.
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
ja tam sie nie wypowiadam, bo sie nie znam.... moj aniol stroz nie nacpal albo spil i kurwa nie robi :/ ... zasraniec ma urlop, chorobowe albo w ogole spierdolil i nie wroci .... a tego sie boje najbardziej
Zgłoś wpis
9 Postów
Kaśka Polak
(Kasiek)
Początkujacy
Jezus to piekna legenda zbyt czesto opowiadana przez co stracila na swoim uroku
zbyt powszechna i niedoceniana
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
taaaa a Maryja byla dziewica

trutu tutu majtki z drutu
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wiking napisał:
Dla wyznawcow Jezusa i wiernych Kosciolowi ( i nie tylko) mam bardzo interesujace historie opowiadajaca o sensie powstania Kosciola i obalajaca wszelkie mity z nim zwiazane,,,,CALA PRAWDA I TYLKO PRAWDA,,,,




kolega wiking ma ostre i smiale spostrzezenia w kilku watkach od czasu do czasu postawi kropke nad "i" tu tez.

dobrze ze ja mam swoj swiat i aniola, ktory jest zawsze wtedy kiedy jest potrzebny
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
marek_ams napisał:
taaaa a Maryja byla dziewica

trutu tutu majtki z drutu


moze byla dziewica ale majtek z drutu nie miala
Zgłoś wpis
52 Posty
Arkadiusz W
(vadeer1)
Gaduła
Witam!!!
Bajka lekko powiedziawszy dziwna, albo nie zrozumiałem sensu Ale naprawdę załamałem się czytając posty Marka i Blondynki. Kawały są po prostu ohydne i żałosne. Bogomsława jeżeli sądzisz, iż Kościół to obłuda i kłamstwo to ja czekam na argumentację. I pamiętać należy, że Kościół a kościół to różnica. Zapewne usłyszałbym o wojnach krzyżowych, o tym, że ludzie nazywający się katolikami to właśnie obłuda, chamstwo, pijaństwo, pedofilia ( ten film to już jest totalne 0). Jednak to dzięki ludziom, których mam okazję spotykać w niedzielę w Rotterdamie, tak naprawdę wiem, iż Polacy w Nl to nie tylko trawiarze, pijacy. Ale ludzie na poziomie, którzy chcą i wiedzą do czego chcą dojść. Oczywiście wierzę w to, że Marek czy Blondynka są ludźmi na poziomie, bo jakoś stwierdzam to po ich wcześniejszych wypowiedziach - piszę by zaraz nie było na mnie ataków, że ich do czegoś, kogoś porównuje, kim nie są - ale nie mogę zrozumieć dlaczego są tak negatywnie nastawieni do Kościoła. Czy takie samo nastawienie macie do innych religii???
Bardzo słusznie napisała Viooltje, iż jeżeli religia katolicka jest wymyśloną i nic nie znaczącą historyjką, podobnie jest ze wszystkimi innymi religiami tego świata.
Prawo do swoich własnych wierzeń ma każdy, można wierzyć w Boga, pieniądze, siebie, słońce, 2012, ale myślę, że krytyka ich jest po prostu nie na miejscu. Można podyskutować, powymieniać poglądy, ale nie rzucać bezsensownymi żartami obrażającymi uczucia innych.
Pozdrawiam...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Vader z calym szacunkiem ale jesli uwazam ta bande dzieciojebcow za zalosny
cyrk a te wszystkie wspaniale legendy o brodatym kolesiu na utrzymaniu mamusi
ktory cale zycie spedzil z grupa kolegow to sorki stary ale takie bzdury to lykali
w sredniowieczu i wykupowali swoje grzechy za ciezka kase na odpustach.
Jesli mi cos lezy na watrobie to nie mam zamiaru udawac pieprzonego angola
i owijac bulke w bibulke, czy odwrotnie
Pozdro i oczysc umysl. To pomaga. Taka mala chwilka na refleksje zanim cokolwiek
napiszesz cos o poziomie innych OK.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Fuck jak tu ciekawie !! cos dla mnie-heh temat świetej inkwizycji itd Tjaaaaa,religia co to k....a jest,zakłamanie i jedyna legalna sekta-na dodatek nie opodatkowana pozdro dla wszystkich ateistów..
Zgłoś wpis


Bliżej nas