Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Proszę się zalogować lub zarejestrować by zobaczyć lub zmodyfikować swój profil.
Czytali temat:
rafalbeki (13844 niezalogowanych)

()
Początkujacy
mi takze sie wydaje ze tylko na gadaniu sie skoczy jak i zreszta pisalem na poczatku nie ma tu osoby ktura by cokolwiek rozpoczela nie mieszkam w NL szkoda nieznam tam zadnych miejsc gdzie bysmy mogli sie spotkac Ale ktos to rozpoczol to dlaczego nie konczy?MORDKA widze ze udzielasz sie troch na ten temat wiec czemu nie robisz nic w tym celu by jakos to sie rozkrecilo?podajcie date i miejsce takie by kazdy mial blisko my z bel i i wy z nl
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Daszek a co ja sie bede prosic kogos jak i tak znając zycie polowy nie bedzie i co 3 osoby przyjda tylko ?? jesli bedzie zlot to ja bede na pewno ale niech to ktos zorganizuje
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
johen_luz ,csg...Tu tylko jakto niektórzy piszá:
dobrze sie bawie
smieje sie z tego
reszty przytaczac nie musze...i ja zlewam spotkanie ogólnoportalowe,tudziez forumowe...wole jak to Viooltje (btw.pozdrowienia dla ziomalki i fanki Falubazu) spotykac sie w malym gronie i szafa gra...
Od 19go czerwca-pierwsza strona tematu zaczálem i podalem miejsce...0 odzewu...wiec po co...popierdolcie jeszcze troche,bynajmniej.....POSMIEJE SIE....buhahahaha
z przyjacielskim->BZIKU
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Pozdrowionka Bziku!

Btw: jestesmy w polfinale! Wygrana z Gorzowem u nich!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
HAHAHAHAHA....a juz wieszali psy na nas....suuuper jeszcze kilka dni,i sie spotkam z Malenka i Chrisssem na beczkach na deptaku...jedank w malym gronie szybciej sie da...
Ogarniemy pifffko za Ciebie
@edit
wygrana w derbach i pólfinal smakuja tak dobrze....heh...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Bziku znowu ogarniac te tematy bedziesz??;d;d
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Hey Bziku, a moze tez tam bede?
To tylko 900 km!
Piffko na deptaku?
Zlot MN w ZG!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
wy z zielonej jestescie? tu krodrz
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ziku niom masz racje ze lepiej spotykac sie prywatnie niz robic jakies zloty bo widzisz ze nadal niema zlotu a jakbysmy czekali do tego zlotu to bysmy sie nadal nieznali a tak to doszło do naszego spotkania i teraz chociaż cześciej sie widujemy Było warto sie poznac osobiscie bo chociaz wiemy etraz jakie z nas Zajoby hehehe czekam az wrócisz z Pl i lecimy na Piffko do tego Amsterdamu
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Forumowy czy tez portalowy zlot to temat rzeka....wiecej pisania niz pozytku

I jak to juz nie jedna osoba wspomniala....lepsza i szybciej udana impreza w malej zamknietej aczkolwiek stabilnej grupie.
Pozdrawiam :*
Zgłoś wpis


Bliżej nas