Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zlot MOJA NIDERLANDIA - opinie, miejsca, czas - Holandia

Czytali temat:
rafalbeki (13326 niezalogowanych)

()
Początkujacy

Czekamy na info propozycje i inne takie oferty zwiazane z miejscem i czasem zlotu - wszelkie za i przeciw powazne oferty rzucac prosze
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
oczywiscie ja bede hehe
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
oczywiscie ja jestem w pelni za tym pomyslem i mysle ze niedziela jest takim najlepszym dniem na to spotkanie tylko kwestia miejsca i dokladnego terminu jest kwestia porozumienia
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
jeśli wam pasuje-proponuje 19 czerwiec w Heeswijk-Dinther.....jest od dzis ekspozycja artystów z całego swiata,a 19.06 jest organizowana imprezka na styl nocy świętojanskiej z polskim piwkiem itd....ze wzgledu ze ja z moimi kumplami budowałem cała te ekspozycje....Golum,Księzyc,Glizda i Złośnica widzieli jak to sie odbywa i napewno będa jak i ja tez...wstawie potem zdjęcia jak brat wróci busem z Poznania,bo moja tępa głowa zapomniała wziąc aparat z auta....
narazie zapodaje linka www.dertienhectare.nl/
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
postaram sie wpasc jak bede miała czym dojechac
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Heja

proponuje najpierw spotkania regionalne
Zgłoś wpis
87 Postów
Malwina Jakóbczyk
(malwina85op)
Gaduła
generalnie to pomyslcie o wszystkich uzytkownikach
i zoorganizowac spdkanie po srodku naszego duzego kraju;DDDD
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
I chyba trzeba bedzie wynająć jakiś lokal hihihi
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
najlepeij okolice rotterdamu i teraz w neidziele tak jak baja napisał
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
jezeli ktos ma problem z tansportem to oferuje swoja pomoc i moge podjechac po te osoby co nie maja czym dojechac
Zgłoś wpis


Bliżej nas