Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
rafalbeki (13510 niezalogowanych)
1988 Postów

()
Latający Holender
TOPPI napisał:
Dzien dobry Panie Jurku Siwilo alias Tornado!
Jesli bym wiedziala ze to Pan mnie tak podsumowal na tym portalu to gwarantuje ze nie pomoglabym Panu i Roma tak jak pomoglam.
Barbara Kerver alias Toppi z 's-Hertogenbosch


Dzien dobry Bacho, alias Toppi, alias Maximo, alias Kerver, alias byla (przestraszona i zdetronizowana) pseudo-ksiezniczko portali randkowych, alias trzepizurze, itd.
Jesli jeszcze nie zniknelas z MN - twoja sprawa. Pisz, udzielaj sie, bloguj nawet, ale - na wszystkie bogi! Nie mow na temat. Zaden konkretny, przynajmniej...

Jak dla mnie jestes doskonalym materialem na doktorat pt: "jak gleboko spasc moze homo - ponoc - sapiens."
Panno podszywajaca sie pod jurystow - powinnas wiedziec...
Bardzo mnie nie lubisz, wiem, moze nawet nienawidzisz. Ja tam ciebie ani lubie, ani nie lubie, ani czniam. Jestes mi obojetna. Ale nie ruszaj moich bliskich ze zwyklej, niskiej zemsty, pliiizzz. Zostaw w spokoju ludzi, ktorym nie dorastasz do podeszw.
Bardzo grzecznie prosze.

Poza tym podziwiam twoja odwage.
Kiedys podp*rdalaczy sie tepilo. Czy teraz czasy sie zmienily? I jest to na TOPPI-e?

Czy to tylko tak w Den Bosch?... Kuzwa, rodacy, niemozliwe...
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Mordka202 napisał:
umiom tylko ci co sa bardziej zorganizowani bo od kilku meisiecy ludzie piszapisza ze tam ze zlot bedzie ale nikt sie spotkać nie potrafi i dla tego duzo osób poznałam osobiscie takie spokania prywatne nie grupowe

Mordka, moze wreszcie wpadniesz na pomysl, ze "UMIOM" troche odstrasza? Bo nie istnieje, kuzwa, w polskim slowniku?
Poza tym zycze powodzenia w organizowaniu milych spotkan.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Viooltje a moze skaczysz ludzi krytykować bo niewiem czy sprawia tobie to satysfakcje czy popisujesz sie pzed innymi i pokazujesz kogos kim w głebi duszy nie jesteś? Może wy umicie ale wikszosć nie wiec nie krytykuj innych wypowiedzi bo to mnie nie rusza co piszesz poprostu za bardzo sie kobieto wymądrzasz a tego duzo ludzi nie lubi takiego wywyrzszania sie Pozdrawiam Może panią uraziłam ale to jest moje zdanie a kazdy ma rpawo wypowiedziec sie o tym co myśli Jeśli Panią uraziłam to PRZEPRASZAM :):
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A i chciałam jeszce dodać jedno Prosze najpierw popatrzec w lustro a potem osadzać innych bo nikt niejest świety !!
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Mordka, juz wspominalam, zycze Ci wszystkiego dobrego, ale partnerem do dyskusji dla mnie jestes zadnym.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Dla bratka w czapie.
Zastanow sie co piszesz po pierwsze, a po drugie na imie mi nie mow bo ja kolezanka nie bylam nie jestem i nigdy nie bede.
Nie wtracaj sie tez do tego co do innych pisze bo nic ci do tego











Uwaga dla wszystkich!
To doskonaly przyklad co alkohol, narkotyki i syfilis z mozgiem robia.
Czyli jesli Wy w wieku emerytalnym tacy chcecie byc to powodzenia.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
TOPPI napisał:

Uwaga dla wszystkich!
To doskonaly przyklad co alkohol, narkotyki i syfilis z mozgiem robia.
Czyli jesli Wy w wieku emerytalnym tacy chcecie byc to powodzenia.


Kurcze TOPPI chyba cie nie docenilem, nie sadzilem, ze na tak szerokim forum przyznasz sie do tego co cie tak wyniszczylo, ja tez swiety nie bylem , troche sie bralo i niemalo pilo...ale zeby SYFILIS cie dopadl?
To chyba sie troche nie szanowalas co??
Ale wybaczam ci to , nikt nie jest idealny...no i ta szczera odwaga , przyznac sie do tego wszystkiego ..
Moje grarulacje!!! Jestes TOPPI.

P.S Mam nadzieje, ze obecnie jestes juz zdrowa , no bo co na to ksieza i amanci z portali randkowych?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
:/;/:/;// Brak mi slow czytając co niektore wypowiedzi naprawde człowiekowi robi sie aż przykro ze musi takich bzdur słuchać i wywyższania sie BO KIM JA TO KURDE NIE JESTEM!! NAPRZYKŁAD COS TAKIEGO;
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Adamm napisał:
TOPPI napisał:

Uwaga dla wszystkich!
To doskonaly przyklad co alkohol, narkotyki i syfilis z mozgiem robia.
Czyli jesli Wy w wieku emerytalnym tacy chcecie byc to powodzenia.


Kurcze TOPPI chyba cie nie docenilem, nie sadzilem, ze na tak szerokim forum przyznasz sie do tego co cie tak wyniszczylo, ja tez swiety nie bylem , troche sie bralo i niemalo pilo...ale zeby SYFILIS cie dopadl?
To chyba sie troche nie szanowalas co??
Ale wybaczam ci to , nikt nie jest idealny...no i ta szczera odwaga , przyznac sie do tego wszystkiego ..
Moje grarulacje!!! Jestes TOPPI.

P.S Mam nadzieje, ze obecnie jestes juz zdrowa , no bo co na to ksieza i amanci z portali randkowych?


Wuahahaha!

Adas, wszyscy wiemy, jak sie zabezpieczac. To tylko nauki kosciola narzucaja inny system.
Ala ale! Wydawalo mi sie, ze jesli ktos ma juz 48 lat, to powinien pewne rzeczy wiedziec....
Tak wiec mnie do emerytury troche dalej niz Toppi

Adas, bezpiecznych zwiazkow zycze!
Zgłoś wpis
39 Postów
Karolina W...
(Carolajna)
Bywalec
Viooltje napisał:
Mordka202 napisał:
umiom tylko ci co sa bardziej zorganizowani bo od kilku meisiecy ludzie piszapisza ze tam ze zlot bedzie ale nikt sie spotkać nie potrafi i dla tego duzo osób poznałam osobiscie takie spokania prywatne nie grupowe

Mordka, moze wreszcie wpadniesz na pomysl, ze "UMIOM" troche odstrasza? Bo nie istnieje, kuzwa, w polskim slowniku?
Poza tym zycze powodzenia w organizowaniu milych spotkan.


hahahahahahahah a Mordka dalej nie zaczaiła, że nie chodzi o całą wypowiedz tylko o wspaniałe "UMIOM"
hahhahahahahahh Viooltje brawo, brawo,brawo głupotę trzeba tępić
Zgłoś wpis


Bliżej nas