Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
rafalbeki (13479 niezalogowanych)

()
Początkujacy
baja to dobzre bo ja nie mam hehehe mozemy ie ugadac na nastepnom neidziele pozbieramy ludzi ci co beda chcieli i bedą meili wolny czas
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mysle ze powinnismy spotkac sie po srodku tego kraju-czyli proponuje Eindhoven,ja mieszkam w Limburgii i nie bede jechac na drugi koniec Holandii.Jak uzgodnicie miejsce i date to dajcie znac.Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ewentualnie jakby wszystkim pasowało , mógłbym zorganizować spotkanie w Domu Polskim w Amsterdamie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
witam serdecznie pomysl ok, ale czemu niedziela a nie sobota?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
karl29 napisał:
Ewentualnie jakby wszystkim pasowało , mógłbym zorganizować spotkanie w Domu Polskim w Amsterdamie

Na to też sie piszę
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
a może sposobem "na kibica " zebrać się w grupki w swoich miastach i spotkać sie w jednym ???
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Hmm... Pomysl dosc ciekawy... zgodze sie jednak z dwoma wypowiedziami powyzej... Aby wyposrodkowac spotkanie .... nie kazdy mieszka w okolicach Amsterdamu .... Eindhoven.... to sa wiecej niz 3 godziny pociagiem z przesiadkami jesli mieszka sie w Gelderland....
Zgłoś wpis
4 Posty
pawel kolarczyk
(niewiem)
Początkujacy
To czeba sie do eindhoven wprowadzić
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
to moze Dordrecht tylko nadal nie wiem kiedy?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Toretto a moze tam gdzie mamy grac w iedziele i po meczu wielki grill?
Zgłoś wpis


Bliżej nas