Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
rafalbeki (13470 niezalogowanych)

()
Początkujacy
wszystcy są gotów a jakoś nie widze nigdzie w tym jakiś plusów bo jak na razie to każdy tylko pisze a malo czyni
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Adamm napisał:
Mordka202 napisał:
niewiadomo wogole ludzie sie nie umiom zdecydowac

A ja mysle, ze UMIOM !!!



Hihihi, dzieki Adas!
Ten wieczor mnie rowniez na dlugo utkwi w pamieci! Sympatycznie i wesolo, a jaki pyszny deser! (adres prosze).
Tak wiec - do szybkiego!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Umiom się spotkać i umiom najwspanialej i najprzyjemniej spędzić kilka chwil - ale nie umiom tego opisać i opowiedzieć i opisać. Bo to się tak nie da. To trzeba po prostu przeżyć i być w tak wspaniałym gronie. Violu, Wiedzmo, Adammie, Ivarze i oczywiście Bazylu to co było internetową mrzonką stało się rzeczywistością. Dziękujemy Wam za tak wspaniałe kilka godzin. Nie potzreba było wielu godzin dyskusji i przmiarek do wielu terminów. Szczera chęć spotkania się i wzajemnego poznania sprawiła, że takie chwile są rekompensatą tego wszystkiego co na codzień przeżywamy. Miła rozmowa w przemiłym towarzystwie bez żadnego wymuszonego i wyszukiwanego odpowiedniego zdania, przy tak wspaniale - tego właśnie dnia - pachnącym dymie grilla i co najważniejsze - objadaliśmy się wspaniałościami podawanymi przez gospodarza domu wspaniałego Cowboya - Iwara. Całości uroku i niezapomnianych wrażeń dopełnił tort Adamma, który podkreślił to, że jednak może być wspaniale i najsmaczniej na świecie bo w gronie wspaniałych rodaków. Dziękujemy Wam za to, że właśnie w Waszym towarzystwie wszystkie troski i zmartwienia dnia codziennego zostały chociażby na ten moment zapomniane. Wierzymy, że to był naprawdę początek i będzie to trwało bez końca. Szczerze Was ściskamy i doooooooooooooo szybkiego. Roma i Tornado
Zgłoś wpis
41 Postów
Karol S
(Karol.)
Bywalec
Dobrze powiedziane TORNADO

Jak sie chce to sie ustala termin od razu , temat od kilku miesiecy i ani widu ani slychu
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
KaRolS napisał:
Dobrze powiedziane TORNADO

Jak sie chce to sie ustala termin od razu , temat od kilku miesiecy i ani widu ani slychu


Każdy termin będzie mydlaną bańką gdy będziemy kierować się wybujałymi ambicjami i nie sprecyzowanymi marzeniami. Ta nasza wspaniała grupka spotkała się bo tak naprawdę chcieli się spotkać i najzwyczajniej w świecie porozmawiać bez żadnych planów i etykiet. Ufność i wiara w drugiego człowieka sama w sobie ustala wszelkie terminy. Kocham świat kocham ludzi i iwerzę w to, że mimo wszystko jesteśmy najwspanialsi na świecie. Życie to nie tylko chęć materialnego posiadania ale chęć przeżycia wspaniałych chwil we wspaniałym gronie i to się nam udało. Życzę wszystkim takich chwil i porazmawiania na wielkim luzie a gwarantuję, że w nieskrempowanej atmosferze przsetanie być problemem odpowiedz dlaczego akurat róża jest kwiatem miłości. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Tornado, a dzieki Wam wszystkim do dzisiaj mi wesolo i lekko, choc troche zal, ze juz rozjechaliscie sie do domow...
Ale przeciez niedlugo znow sie spotkamy!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Dzien dobry Panie Jurku Siwilo alias Tornado!
Jesli bym wiedziala ze to Pan mnie tak podsumowal na tym portalu to gwarantuje ze nie pomoglabym Panu i Roma tak jak pomoglam.
Barbara Kerver alias Toppi z 's-Hertogenbosch
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
umiom tylko ci co sa bardziej zorganizowani bo od kilku meisiecy ludzie piszapisza ze tam ze zlot bedzie ale nikt sie spotkać nie potrafi i dla tego duzo osób poznałam osobiscie takie spokania prywatne nie grupowe
Zgłoś wpis
2 Posty
Krzysztof S
(psycho69)
Początkujacy
28 sierpien 2010 miejsce s'Hertogenbosch (Den Bosch) godzina 16 pod dworcem głównym
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
super by było zeby ie tylko mieszkajacym w Holadi pasowalo ale takze am z Belgi a dokladiej chodzi mi o odleglosc
Zgłoś wpis


Bliżej nas