Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
rafalbeki (13483 niezalogowanych)

()
Początkujacy
grand158 napisał:
[quote]Toretto a moze tam gdzie mamy grac w iedziele i po meczu wielki grill?[/quote

he he he w sumie tak,na tym boisku i tak co niedziele jest coś w rodzaju grilla
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mezczyzni ! czyli gdzie......
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Powiem tak dla mnie niema problemu pakuje kogos ze mna po drodze Mordka z Rotterdamu tez wezme .... niem problemu jezeli ktos ma auto i wolne miejsca to zrzuta na paliwko i w droge Polacy zbierajmy sie bo warto zawsze jakies bogatsze doswiadczenie a nie tylko siedziec w domku i piwko pic Pozdrawiam i czekam dalej na konkrety POLSKI DOM w Amsterdamie ? hmmmmm spoko jak parkingi i wogole?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wszystko zależy od chętnych , więc najpierw spotkania regionalne ?? A potem grupowe odwiedzanka ???
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
mo to pasuje tylkoc zym ja sie dostane do amsterdamu ??bo aj z rotterdamu jestem tylkoz eby nie bylo tak ze tylko 4 albo 3 osoby przyjadą bo to sensu nie ebdzie miało i najlepeij w nastepnom sobote czyli 12 czerwca tylko konkreta godzine ustalcie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
polecam nowy temat na forum jako listę chętnych i wybrane miasto
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
hmmm to co z tym zlotem
Zgłoś wpis
16 Postów
Karol ...
(karoleks63)
Bywalec
Bardzo dobry pomysl moimzdaniem, tylko nasowa mi sie pytanie, Jak to "spotkanie" mialo by wyglasdac. przecierz nie bedziemy grac w karty czy szachy, potrzeba nam dobrego lokalu i zorganizowac impreze gdzie alkochol sie poleje wiadrami (dobra nuta wiecie...) Jestem nawet chetny pomoc w organizacji calej akcji moze cos z tego bedzie.... Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
zanim cos ustalicie to mi broda urosnie jak u bin-ladena
Zgłoś wpis
78 Postów
Barbara MC
(mexa35)
Gaduła
powinna byc meska decyzja
Zgłoś wpis


Bliżej nas