Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
rafalbeki (13527 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Co do spotkania to mam kogos kto moze nam pomoc w tym zlocie ta osoba pomoze zorganizowac jesli chodzi o lokal,bo znajac holandie nie mozna liczyc na pogode i lepiej pobawic i spotkac sie w jakims wiekszym lokalu,jesli zatem jest ktos kto chce pomoc w zorganizowaniu czekam na privie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
tak Kasia ma racje najlepeij jakis lokal jeli bedzie juz wszytsko ustalone to dajcie znać tylko ze u niektórych moze byc prblem z dojazdem ja neistety niemam prawka wiec bedzie kłopot
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jak juz cos sie ustali to o transpotr sie nie martw mordka cos sie wykombinuje ja jak juz cos bedzie jade autem wiec moge cie dowiesc nie ma problemu
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
oki to super to ustalcie cos nareszcie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
No wlasnie wiec kto sie za to wezmie i najwazniejsze gdzie ustalamy to spotkanie piszcie bo czas ucieka i wakacje sie skoncza
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
nie przesadzajcie z tą wielkością lokalu ,jak znam życie to dużo deklaracji oznacza jakieś max 15 osób czyli jakies 4 stoliki ważniejszy jest raczej parking
może tak 10 lipca lub 11 to niedziela,czasu jest na tyle,że można sobie poprzestawiać ????
miejsce ??
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
oj mi nie pasuje ani 9 ani 10 lipca bo brat robi urodziny i neistety nie dam rady
Zgłoś wpis
22 Posty
Maciej Gw
(maciejgw)
Bywalec
ja do pl co dwa tygodnie śmigam ale jak wypadnie na weekend ze tu będę na pewno się zjawię dajcie tylko namiary na pw lub gg 5035685. ja z Dordrechtu auto mam wiec jak po drodze będzie mogę zabrać kogoś.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ja i tak pracuje ale to nie robi problemu bo wezme wolne tylko musialbym wiedziec dokladnie kiedy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ja musze tylko wziasc wolne wiec dla mnie bez roznicy
Zgłoś wpis


Bliżej nas