Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
rafalbeki (13531 niezalogowanych)
39 Postów
Karolina W...
(Carolajna)
Bywalec
i tak powinno być! to ja wcisnę jakąś krótką mini, ,bluzeczkę przed pępek z cekinami i białe kozaczki! i co by było po Polsku to na szybkości zrobię sobie różowe pasemko na głowie i całość spryskam brokatem

nie no przestańmy bo wyobraziłam to sobie i aż się przestraszyłam
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
tylko mam jeden problem nie posiadam 15 LETNIEGObmw z fuul stereo bo rowerem to obciach i to nie po polsku
Zgłoś wpis
39 Postów
Karolina W...
(Carolajna)
Bywalec
Może jakiś ziomal nas podrzuci??? nie będzie problemu ze znalezieniem kogoś takiego
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
nie ladnie sie smiac z ziomali
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
MNICH79 napisał:
problem nie posiadam 15 LETNIEGObmw
No co ty.... Nowy dres,a nie ma BMW!?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Bziku hahahah ty podobno nie udzielasz sie na forum hehehe kiedy bedziesz znowu w rotku trza sie znowu spotkac Bo do zlotu to daleko ejszcze moze nawet do neigo nie dojść
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
bziku w tym problem posiadam inny samochod ale nie bmw a polak bez bmw to nie polak
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Hehe..to byl joke ...Tak odbiegajac od tematu;BMW jest autem dla pasjonatów dbajacych o szczególy...Niestety polskie czapeczki i paski psuja wizerunek marki,ale nic na to nie poradzimy
Na zlot jestem gotów.......
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
To gdzie ,gdzie robicie tego ''zlota'' ..tak abym dojechala na rolkach, bo rowerem to jednak nie pasuje...
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
BZIKU72 napisał:
Hehe..to byl joke ...Tak odbiegajac od tematu;BMW jest autem dla pasjonatów dbajacych o szczególy...Niestety polskie czapeczki i paski psuja wizerunek marki,ale nic na to nie poradzimy
Na zlot jestem gotów.......
Zgłoś wpis


Bliżej nas