Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Proszę się zalogować lub zarejestrować by zobaczyć lub zmodyfikować swój profil.

Prawdziwa Miłośc wierzycie Jeszcze w te slowo?? - Holandia

Czytali temat:
Artur Bogdański (13669 niezalogowanych)

()
Początkujacy
ja kiedyś w to wierzyłam teraz jest mi trudno jakoś uwierzyc w To!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
169 Postów
Henryk Owsianko
(HenrykO)
Stary wyjadacz
Mordka,
możesz najpierw opisać co w dzisiejszych realiach uważasz za "prawdziwą miłość " ?
Jak będę znał definicję, to mogę się wypowiedzieć
Pozdrawiam z Gandawy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
dla mnie słowo prawdziwa miłośc to cos takiego co sie zdarza tylko raz w życiu moijim zdaniem polega na uczciwosci szczerości w zwiazku kochanie ze wzajemnościa ale czy to ejszcze isnieje niewiem nie umiem akurat w to uwierzyc Pozdrawiam Sabina
Zgłoś wpis
169 Postów
Henryk Owsianko
(HenrykO)
Stary wyjadacz
I myślisz, że to sprawa wiary ?
Może byś po prostu obdarzyła kogoś swoją szczerą, uczciwą, bezwarunkowa, gorącą miłością.
Jeszcze jej nikomu nia dałaś a już kombinujesz
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
HenrykO napisał:

Może byś po prostu obdarzyła kogoś swoją szczerą, uczciwą, bezwarunkowa, gorącą miłością.


Oklaski na stojaco Panie Henryku !
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
jest jest.... ale czasem potrafi byc ciezarem choc ciezko w to uwierzyc ale tak!! .... szkoda slow nie chce mi sie oddychac a co dopiero pisac.... .
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
prawdziwa milosc? to chyba taka jak w liscie sw.Pawla. wydaje mi sie ,ze jest jak gdzies ja spotkam to wowczas zabiore ponownie glos w sprawie.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ja mam andzieje ze jeszcze spotka mnie Ta Prawdziwa miłośc myslałam że już ją znalazłam ale myliłam sie i to grubo ale mam jeszcze dla kogo życ dla mojego kochanego Syna Pozdrawiam
Zgłoś wpis
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
...Sabinko....to co masz, to najwieksza i najpiekniejsza milosc , jaka mozna miec...to bezinteresowna milosc dziecka do matki...pamietaj, ze nigdy , nikt nie obdarzy Cie taka miloscia, jaka moze Cie obdarzyc Twoje dziecko....taka milosc nie zawodzi, choc wymaga bardzo duzo poswiecenia.....serdecznie Cie pozdrawiam i zycze duzo milosci..... i wytrwalosci....pozdrowionka takze dla wszystkich forumowiczow .....Alex...
Zgłoś wpis


Bliżej nas