Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
niezle jaja z ta swinka.
piszac powyzej ,ze jestem spokojny o losy naszej ojczyzny , nie mialem na mysli ,ze brak w niej fanatykow , bo przecieez sa . chocby wyznawcy ojca redaktora. natomiast nie jest to bezposrednio zwiazane z terroryzmem.chodzilo mi jednak o to ,ze na naszym gruncie nie moze zaistniec islam w takiej postaci jak chocby w holandi ,wielkiej brytani czy niemczech. dlaczego? odpowiedz jest prosta. polacy nie sa tak tolerancyjni jak wyzej wymienione nacje i szczerze w d*upie maja poprawnosc polityczna. bardzo dobrze ,trzeba tlumic zlo w zarodku. i nie zebym byl anty do muzulmanow. mam paru kolegow ktorzy wierza w allacha. czy to z maroka ,czy turcji,pakistanu. nie sadze jednak , jestem niemal pewien ,ze zaden z nich nie skrzywdziby nikogo w imie swojej wiary. do tego trzeba miec jeszcze dobrze popieprzone w glowie.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Moim zdaniem wiekszym problemem jest Polska moheromania w imieniu krzyza.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
no nie sadze zeby starsze kobitki z rozancem w reku byly wiekszym zagrozeniem od kolesi w zielonych opaskach na glowie...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mieszkam tu dwadziescia pare lat i jeszcze nigdy nie spotkalem kolesi 'allah akbar' (hymmm zielone opaski ... moze jedynie w trakcie karnawalu) ani z furgonetkami ktore wylatuja w powietrze.

Mylse ze wiecej ludzi ginie na 'polskich drogach' (kwantitatief) przez 'kamikaze kierowcow' (tez tych po ..%) niz z rak Tych wszytkich radykalnych Pan/Panow mieszkajacych w calej Europie. Wiec statystycznie kto jest wiekszym zagrozeniem?

Przyklad: http://www.rtl.nl/(/actueel/rtlnieuws/opmerkelijk/)/components/actueel/rtlnieuws/2010/07_juli/23/opmerkelijk/pool-rijdt-met-auto-over-het-spoor.xml


Zgłoś wpis

()
Początkujacy
no to jestem ciekaw co sie stalo z autorem fitny, albo jak wytlumaczyc zamachy w londynie i katastrofe skladu kolejowego w hiszpani. co prawda to nie holandia ,ale jednak czlonkowie uni europejskiej. w zasadzie takie zamachy nie sa zjawiskiem powszechnym ,ale jestesmy jednak dosc daleko od iraku, palestyny, czy pakistanu. tam jest to niemal codziennosc i ludzie zyja w strachu. czy tu czy tam gina jednak ludzie. w imie czego? w imie boga. a jakiego? wlasnie, to jest sedno problemu. zycie wielu ludzi, w tej chwili to juz tysiecy ofiar nie jest warte zadnych przekonan.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
no name napisał:
no to jestem ciekaw co sie stalo z autorem fitny,
Masz na mysli Theo van Gogh ? Autorem Fitny jest Geert Wilders (Fitna, powerpoint osmieszajacy intelekt autor) - Mozna to ujac w skrocie tak: GW reprezentuje 'tokkies en de flodders' jest szkodnikiem dla 'marki Holandia' i 'dobrodziej' Izraela.

albo jak wytlumaczyc zamachy w londynie i katastrofe skladu kolejowego w hiszpani. co prawda to nie holandia ,ale jednak czlonkowie uni europejskiej. w zasadzie takie zamachy nie sa zjawiskiem powszechnym ,ale jestesmy jednak dosc daleko od iraku, palestyny, czy pakistanu. tam jest to niemal codziennosc i ludzie zyja w strachu. czy tu czy tam gina jednak ludzie. w imie czego? w imie boga. a jakiego? wlasnie, to jest sedno problemu. zycie wielu ludzi, w tej chwili to juz tysiecy ofiar nie jest warte zadnych przekonan.
Wydawalo mi sie ze przed najazdem kowbojow z usa (wielki zachod) Iraq byl pod dobrym nadzorem tamtejszych wartosci i wladz. Wiesz gdyby niemcy zrobili najazd na polske z kultura brad wurst, lederhosen itp .. to tez bym nie liczyl na powitanie z otwartymi ramionami i wielkim usmiechem na twarzy.
Zgłoś wpis
78 Postów
Barbara MC
(mexa35)
Gaduła
A ja wlasnie czytalam gdzies pare dni temu ,ze muzulmanie na polnocy Libanu buduja katolicki kosciol
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Aby póżniej pokazac młodym islamistą jak do tego kościoła wpadać i go rozpierdo....
żart.
Jeśli chodzi o Irak to tam zamachy w imie allaha sa na porzadku dziennym o tym sie już nie mówi bo to jest tam normalne hehehe a ludzie gina . Mnie to dziwi ze co niektorzy chca znależ jakies usprawiedliwienie w tyej religi. Przeciez nawet ex- islamisci wypowiadaja sie ze Koran namawia do zabijania niweirnych i nawet nie w przenosni tylko tak po prostu. Nie chce mi sie wiecej o tym pisac bo to jest tak ze pluniesz komus w twarz a ta osoba powie ze deszcz pada. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
no name napisał:
niezle jaja z ta swinka.
piszac powyzej ,ze jestem spokojny o losy naszej ojczyzny , nie mialem na mysli ,ze brak w niej fanatykow , bo przecieez sa . chocby wyznawcy ojca redaktora. natomiast nie jest to bezposrednio zwiazane z terroryzmem.


Swinka przejdzie do historii!
W Polsce, choc nikt sie nie wysadza w powietrze, istnieje terroryzm religijny i bezkarnosc kleru. Moheromania (mgh ) ma destrukcyjny wplyw na nasz kraj, jak wszystko, co bezkrytyczne i bezrozumne.

Mexa: " A ja wlasnie czytalam gdzies pare dni temu ,ze muzulmanie na polnocy Libanu buduja katolicki kosciol ".

- Tak, ale w Libanie, w 128-o osobowym parlamencie zasiada po 64 muzulmanow i katolikow.

Pozdrowionka
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Inny ma dwóch bogów, to relatywizm i konformizm
W świat płynie rzeka semantycznych iluzji
Wujek Sam niesie pokój Irakowi, kacap Gruzji
Tchórz samobójca nazywa siebie bojownikiem
Zabiegły publicysta mówi, że jest historykiem
Wódz populista zwie się konserwatystą
Postendeckie popłuczyny krzyczą - polskie jest Wilno
Lewackie durnie żyją miłością do Lenina
Antyglobaliści noszą Nike szyte w Chinach
Telewizja ma misję - promowanie banałów
Socjaliści chcą świat uczyć tolerancji do pedałów
świat z trzepaka był tak prosty i piękny
Chcesz wejść w świat dorosłych? nie, dzięki...
Zgłoś wpis


Bliżej nas