Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Szukam dobrego klubu przy plaży [house etc] - Holandia

Czytali temat:
(1216 niezalogowanych)
4 Posty

()
Początkujacy
Witam wszystkich!

Szukam jakiegos ciekawego klubu przy plazy z muzyka w stylu house.
Bede wdzieczny za info.

pozdrawiam!
Cyprian
Zgłoś wpis
3 Posty
Droops ;)
(Droops)
Początkujacy
Tez mam podobny problem...i mam takie pytanie czy wogole w hadze sa takie imprezy (hause & electro).
Zgłoś wpis
4 Posty

()
Początkujacy
Ja dwa tygodnie temu bylem w Scheveningen i tam jest kilka klubów przy plaży, ale trzeba je umieć znaleźć, są one mniej więcej tutaj co nie było dla nas oczywiste:
maps.google.com/maps?q=52.121053,4.292221&sll=52.108089,4.273093&sspn=0.013707,0.032015&ie=UTF8&ll=52.122159,4.297113&spn=0.025032,0.057936&z=14
Muzycznie było ok, ale bez rewelacji, klimatycznie podobnie [szczegolnie biorac ceny pod uwage], ale moze dlatego, ze w ogole wtedy w Scheveningen były pustki.
Pojechallismy do Den Haag, gdzie, dzieki hintowi taksowkarza, trafilismy do zajefajnego klubu w centrum: Square [Plein 8] - nie za duzy, ale za to z klimatem i za.je.faj.na muza [akruat wtedy].
Zgłoś wpis
3 Posty
Droops ;)
(Droops)
Początkujacy
Dziekowacsprawdze ten w centrum.pozdro
Zgłoś wpis
25 Postów
Cris CRIS
(artplastek)
Bywalec
Przedluzenie plazy w Zandvord....Bloemendal.....2 jak nie 3 km.klub kolo klubu
ceny za wejscie od 10 do 25 jurkow.....driny w normie......
no i oczywiscie wszedzie wisza ulotki NO DRUGS....
mysle ze warto sie tam poszwedac troszke
pozdro.
Zgłoś wpis
1 Post
rafal ........
(ar2di2)
Początkujacy
za dwa tygodnie 12/09 jest impreza na plazy w kijkduin choc to nie house ale transowo,impreza jest spoko jest ognisko na plazy i ogolnie luzny klimat i tanczy sie na piasku pod golym niebem
Zgłoś wpis
1 Post
Sebastian S.....n
(ssebbass)
Początkujacy
w bloemendaal sa super imprezki nad mozem
ale to jest w niedziele
pozdro nara
Zgłoś wpis


Bliżej nas