Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
115 Postów
iraa alkaida
(iraa00)
Stary wyjadacz
iiii nie mogłem usnąć moj mix
iraa00.wrzuta.pl/audio/7uHSq2XvT0Q/new_mixx3
ale dziś to już mi się nie wydaje to dobre
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Przesluchalem no uszy mi klaskaly w rytm muzyki chociaz tam z dwa razy zgubily tempo ale ogolnie to pozytywnie tam przekreciles dzwieki.
A produkujesz swoja muze czy tylko mixy krecisz??

Wiesz ja jak sie zainteresowalem tworzeniem muzyki to pierwszy mi FL wpadl i tak juz zostalo nawet nie zerkalem na inne programy. Jedni chwala ten drugi tamten a nie chce mi sie trzech wron za ogon trzymac moze w przyszlosci jak juz sie zdobedzie ten fach w reku hahaha Niedlugo jak stworze nowy kawalek to rowniez tu wrzuce
Zgłoś wpis
41 Postów
Karol S
(Karol.)
Bywalec
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
KaRoL. napisał:


Rozumiem ze koledze sie nie podoba
Zgłoś wpis
41 Postów
Karol S
(Karol.)
Bywalec
poprostu nie wiem co napisac
Zgłoś wpis
78 Postów
Barbara MC
(mexa35)
Gaduła
A mi sie podoba i czekam na nastepny kawalek
Zgłoś wpis
115 Postów
iraa alkaida
(iraa00)
Stary wyjadacz
Siema no robię też swoje ,tylko trochę w innym stylu,nie mam sprzętu i to mnie wkurza ,jak chcesz to zobacz forum życie czestera jest tam link na mojego myspaca ,
tworzenie muzyki to dobra zajawka tylko potrzeba na to dużo czasu,ja szczerze po godzinie pracy nad kawałkiem zaczynam się nudzić i najczęściej wszystko kasuje.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zerknalem na twoja stronke, i da sie zauwazyc ze gustujesz w stylu innym niz ja. Jesli chodzi o sprzet to rzeczywiscie trzeba kasy na to wylozyc bo nie jest to tania sprawa, no ale w koncu trzeba na cos tracic prawda

Mnie najbradziej meczy jak szukam i wykrecam odpowiedni dzwiek, Czlowiek jest jeszcze zielony w tym temacie jest tyle tego do ogarniecia ze boje sie ze zycia zbraknie. Pomysly w glowie sa tylko gorzej jest to przeniesc i wykrecic w dzwiek No, ale trening czyni mistrza.
Zgłoś wpis
149 Postów
Daje Czadu
(____dajeczadu_!!!!)
Stary wyjadacz
brak czasu, zabójstwo dla weny

lata temu w Polszy inaczej bywało

check on myspace_!!!!
www.myspace.com/bandcalmex

and youtube_!!!!
Zgłoś wpis
115 Postów
iraa alkaida
(iraa00)
Stary wyjadacz
w wielkim skrócie dajesz czadu
3os.każda z innej bajki,no nieżle
Zgłoś wpis


Bliżej nas