Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Utwor wlasnej produkcji - Holandia


()
Początkujacy
Witam, z taka troche nutka niepewnosci chcialbym wam zaprezentowac tutaj moja najnowsza produkcje muzyczna
Jak juz kiedys tu na forum wspomnialem iz wolny czas poswiecam muzyce i probuje swoich sil w tym temacie juz od jakiegos czasu. Muzyka elektroniczna skierowana na gatunek trance i hause

Utwor ktory mozecie tutaj obejzec skomponowalem o czwartej nad ranem a ze na drugi dzien byla taka ladna pogoda, sloneczko swiecilo to poszedlem za ciosem i zrealizowalem do tego kawalka clip Takze wszystko mojego autorstwa
Jest to krotka wersja poniewaz nie chcialo mi sie jezdzic po banah z telefonem w reku jak ten debil hahahaha

Mam nadzieje ze sie bedzie podobac. Zapraszam i moze jakies komentarze z waszej strony ? Pozdrawiam and have a fun


Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
mam troche inne gusta ale może być na zachęte duzy PLUS
p.s. słuchałem muzyki nie widziałem teledysku
pozdr
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Brakuje Mi troszke mocniejszego basu zeby mozna bylo nozkami przytupacAle co kto lubi
Zgłoś wpis
115 Postów
iraa alkaida
(iraa00)
Stary wyjadacz
Fajne dobra zajawka,co używasz za program?i ja też coś skręce jest 22.57
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Na długą trasę może być,trochę krótka ale........
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
skoro prosisz o komentarz to prosze bardzo...bedzie szczerze...hmmm, muzyka, fura i zestaw bizuterii nasuwa mi tylko jedno skojarzenie...dyskoteka w remizie strazackiej gdzies np. pod Ostruda, pozdrawiam acha ciesze sie , ze tobie sie to podoba....lubie ludzi z pasja
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Blondyn napisał:
Brakuje Mi troszke mocniejszego basu zeby mozna bylo nozkami przytupacAle co kto lubi

Blondyn zgadza sie troche wiecej basu by sie przydalo i kick powinnien bys rowniez mocniejszy, ale to nie ma problemu zaraz poprawimy

iraa00 napisał:
Fajne dobra zajawka,co używasz za program?i ja też coś skręce jest 22.57

iraa00 wykrecilem to na FLstudio na najnowszej wersji 9 Beta ponad osiem godzin mi zajelo, no ale widac utwor nawet wyszedl iraa00 a co tam krecisz to jak bedziesz cos mial to wrzucaj tutaj normalnie.

Na zdjecie patrzac to Ty chyba reagge wykrecasz tam co???
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wiking napisał:
skoro prosisz o komentarz to prosze bardzo...bedzie szczerze...hmmm, muzyka, fura i zestaw bizuterii nasuwa mi tylko jedno skojarzenie...dyskoteka w remizie strazackiej gdzies np. pod Ostruda, pozdrawiam acha ciesze sie , ze tobie sie to podoba....lubie ludzi z pasja

Uff no to ta pasjia mnie urtowala zaraz zmienilo moj wizerunek od wizerunku przecietnosci o jakiej sie mowi przy tych zestawach... Posiadal bym tylko rower, to na rowerze bym nakrecil jadac po sciezkach rowerowych
Zgłoś wpis
115 Postów
iraa alkaida
(iraa00)
Stary wyjadacz
nie mam dość jest 1:54 i nic mi się nie klei ,wszystko leci do kosza,a FL dobry program lepszy reason ,tak mi się wydaje.
ale nie ważne jak coś sklecę to wrzucę.pozdro
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
w sumie ok,ale moze troche za lagodnie oczywiscie rzecz gustu
Zgłoś wpis


Bliżej nas