Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Proszę się zalogować lub zarejestrować by zobaczyć lub zmodyfikować swój profil.

Polskie iprezy(tylko dla polakow) - Holandia

Czytali temat:
Maki markopolo1980 Antoni Kochanowski (7841 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Witam wszystkich
Zrobmy moze spis adresow,iprez ,w hol,gdzie mozna spotkac rodakow, na ktore warto sie wybrac.
Bez rozrob,narkotykow,z kuturka i bez turasow.
Dolaczcie jakies adresy i opinie!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
bgirl a jak juz bedzie spis to zrobimy turnee wszyscy ??

Na pewno w Medemblik lokal o nazwie Black & White. Dawno, oj dawno tam nie bylem, ale pamietam ze rodacy tam bywali, bylo widac po tym jak plasali po parkiecie

tylko ze przestalem tam jezdzic jak zauwazylem ze coraz wiecej tych ciemnoskorych zaczelo przychodzic i bijatyki. Zreszta tam sie bawia farmerzy i trzeba byc przygotowanym ze dziewczyny po pupie panow klepia lub klepia po plecach a pozniej udaja ze to nie one
Zgłoś wpis
21 Postów

()
Bywalec
Hehehe bywam tam czasami i też muszę przyznać że ciężej się tam teraz natknąć na Holendra niż Polaka. To jest najpopularniejsza miejscówka w okolicy, nie tylko dla okolicznych farmerów jak to ująłeś ale i nas Polaków oraz turystów. A co do ciemnoskórych --> zawsze tam byli, jak tylko pamiętam.
Wiem że kiedyś dobre balety były w Wervershoofie.Ale nie wiem czy to nadal istnieje.
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Nie wiem czy taki w Hol.sie znajdzie lokal "Bez rozrob,narkotykow,z kulturka i bez turasow" osobiscie wole normalne imprezy bez tam jakis podzialow narodowych(i takich ciekawych znam duzoo) a Polakow i tak znajdziesz na kazdej imprezie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Juz widze ten klimat ela ela e e e!!

Wysztarczy sie dogadac w dobrym holenderskim klubie i the roof, the roof, the roof is on fire ....follow the leader, leader, leader, follow the leader till the morning ...

Osobiscie nie ide na impreze z dewiza 'ze wylaczam inne kultury', troche niskie myslenie, ale all right.

Prawdzasz ze Polski narod jest boski?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
No ja tez nie szlem z dewiza wylanczania innych kultur dopoki podczas bojki sobie nadgarstka nie zlamalem
A jak to wyszlo? Ottak po prostu bo rozmawialem z dwoma fajnymi holenderkami wskutek czego wywiazala sie bojka. Przestalem chodzic na tak zwane wiejskie imprezy lub na imprezy w malych wioskach gdzie wszyscy sie znaja i wiedza ze ty polak jestes, a chodze teraz tylko na imprezy gdzie jest poziom. Pozdrawiam

p.s skutek zlamania: blizna pod nadgarstkiem dziesiec szwow, trzy srubki i blaszka. Dobrze ze na lotnisku podczas przejscia przez bramka nie nakazuja wyciagnasc wszystkie metalowe przedmioty bo niewiem jak bym mial to zrobic zartuje na szczescie bramka nie pika
Zgłoś wpis
16 Postów
Karol ...
(karoleks63)
Bywalec
www.lvc.nl/


Prosze, bez narkotykow i gosci szukajacych zaczepki i turasow, czasami garstka polakow a tak to sami studenci ktorzy poprostu sie dobrze bawia, Pozdrawiam
Zgłoś wpis
1 Post

()
Początkujacy
Hej!

a macie moze do polecenia jakies fajne miejsce w Amsterdamie?
Zgłoś wpis
15 Postów
blue blue
(blue)
Bywalec
a może znacie jakieś fajne miejsca w okolicy Oss czy Uden
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
W Amsterdamie polecam club Escape, bylem tam pare razy. Znajduje on sie zaraz przy jednym z tych glownych placow na ktorych toczy sie zycie nocne. Podoba mi sie tam atmosfera poniewaz duzo turystow tam przychodzi i ludzie sa otwarci na rozmowe, aranzacja lokalu i klimatu wieczoru rowniez fajna. Tancerki odpowiednio ubrane do klimatu muzycznego, lokal nie jest az tak wielki aby nie bylo widac drugiego konca sali ale jak dla mnie robi wrazenie w szczegolnosci ze naprawde mozna spotkac tam piekne kobiety i dobra muzyke

jedyne co mi tam przeszkadzalo to kolejka do kibelka
Zgłoś wpis


Bliżej nas