Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

wyksztalceni specjalisci? - Holandia

10 Postów
john doe
(profesor)
Bywalec
witam

Ciekawi mnie czy sa tu osoby ktore wykraczaja poza kategorie stereotypowego polskiego inigranta.
Mam na mysli ustabilizowanych "ekpatriatow" zajmujacych sie profesjonalnie rzeczami o wyzszym stopniu skomplikowania.
Odkad jestem w Holandii mialem okazje poznac kilka srodowisk polonijnych, niestety trudno mi sie w nich odnalezc z powodu przepasci swiatopogladowej.
Byc moze sa miejsca w rejonie Amsterdamu gdzie mozna zapoznac rodakow ktorzy znajduja sie tu z przyczyn innych jak pogon za chlebem?

pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
jestem specjalista oblugi sortownika do burakow / latwo nawiazuje kontakty
Zgłoś wpis
244 Posty
; )
(biohazard)
Doświadczony forumowicz
Tra vol ta napisał:
jestem specjalista oblugi sortownika do burakow / latwo nawiazuje kontakty


specjalizacja wąska co czyni Cię nawet bardziej specjalistycznym specjalistą. A o jaki typ maszyny chodzi? Titan czy sentinel firmy Odenberg?
Zgłoś wpis
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
profesor napisał:
witam

Ciekawi mnie czy sa tu osoby ktore wykraczaja poza kategorie stereotypowego polskiego inigranta.
Mam na mysli ustabilizowanych "ekpatriatow" zajmujacych sie profesjonalnie rzeczami o wyzszym stopniu skomplikowania.
Odkad jestem w Holandii mialem okazje poznac kilka srodowisk polonijnych, niestety trudno mi sie w nich odnalezc z powodu przepasci swiatopogladowej.
Byc moze sa miejsca w rejonie Amsterdamu gdzie mozna zapoznac rodakow ktorzy znajduja sie tu z przyczyn innych jak pogon za chlebem?

pozdrawiam
Pan Profesor chyba niezle trafil, zakladajac sobie konto na tym portalu, bo tu wszyscy ludzie sa specami , profesjonalistami ,ktorzy zajmuja sie rzeczami tylko o bardzo wysokim stopniu skomplikowania.....serdzecznie pozdrawiam , z nadzieja, ze jakos sie Pan Profesor odnajdzie swiatopogladowo w gronie tutejszych forumowiczow....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Rozwiń myśl profesor...Pomijając zainteresowanioa co niektórych dotyczące sortowania buraków (sic!),jest tu kilka osób dosc ciekawych..
.....przepaść światopoglądowa to dość szerokie spektrum...
A i są miejsca nie tylko w rejonie tej wsi Amsterdam-gdzie są rodacy nie tylko w pogoni za chlebem
PZDR
Zgłoś wpis
16 Postów
Lukasz J.K
(Juniorsous)
Bywalec
Jacy specjaliści konkretnie ???
Zgłoś wpis
16 Postów
Lukasz J.K
(Juniorsous)
Bywalec
Zapraszam do Domu Polskiego w Amsterdamie
Zgłoś wpis
16 Postów
Lukasz J.K
(Juniorsous)
Bywalec
Światopogląd i zacofanie nie zależy od wykształcenia Rozum a wiedza to dwie różne rzeczy Można być specjalistą bez wykształcenia w każdej branży Można też być wykształconym i nie umieć nic
Zgłoś wpis
16 Postów
Lukasz J.K
(Juniorsous)
Bywalec
Na przepaść poglądową duży wpływ ma środowisko w którym się wychowało Tak wiec nie ważne gdzie jesteś kim jestem lecz jakim jesteś człowiekiem
Zgłoś wpis
16 Postów
Lukasz J.K
(Juniorsous)
Bywalec
Panie Profesorze bo na życie i na kontakty z ludźmi nie ma recepty....
Zgłoś wpis


Bliżej nas