Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
16 Postów
Lukasz J.K
(Juniorsous)
Bywalec
Jeszce jedno profesorze ilu emigrantów tyle powodów do emigracji .......
Zgłoś wpis
10 Postów
john doe
(profesor)
Bywalec
Zatem rozwijam. Narodowosc, jako czynnik asymilacyjny, ma da mnie takie znaczenie jak zeszloroczny snieg, jednak doskwiera mi deficyt porozumiewania sie w jezyku ojczystym na codzien. Rzecz jasna nie o tytuly ani kwalifikacje tu chodzi ale o pewna jakosc funkcjonania kory szarej. Zabrzmi to brutalnie ale moim zdaniem statystyczny Polak w Amsterdamie ma w mozgoczaszce zainstalowane wsponiane warzywo, tudziez, szeroko pojete, podobnie jak przepasc swiatopogladowa, siano. Recepty szukam na zminimalizowanie zagrozenia ze proby socjalizacji z rodakami zakoncza sie trauma. Dom Polski sprawdze. Nie zalozylem konta z mysla ze to portal dla literatow, ale w celu zorientowania sie gdzie moge spotkac rodakow ktorych zycie nie opiera sie na jaraniu blantow i rozkminianiu jak skrecic 50 Euro do czynszu. Spedzilem tu dzisiaj chwile i musze przyznac ze jestem mile zaskoczony.
Bede wpadal czasem.

To tymczasem.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Juniorsous,jeeeezu...Znasz znaczenie i zastosowanie przycisku >>Edytuj<< ?
Jesli nie-skup sie,pomysl i napisz raz....Śmietnik z wypowiedzi ze mała bania....

@Edit->profesorek

Nie wiem co ma "statystyczny" Polak w Amsterdamie zainstalowane w glowie i jaki ma swiatopoglad-bo ile jednostek,tyle punktów widzenia;jednak dziwia mnie Twoje słowa i stwierdzenie-gdzie moge spotkac rodakow ktorych zycie nie opiera sie na jaraniu blantow i rozkminianiu jak skrecic 50 Euro do czynszu.
Jest takich miejsc setki,o ile nie tysiące....Nie każdy budowlaniec potrafi tylko kląc i chlać
Do tego nie jest potrzebne szukanie po portalach-wystarczy szerzej otworzyc oczy i jest takich osób wokół w xuj

Moim zdaniem,to znów mi tu "pachnie"i jakąs prowokacją ten temat...Bo skoro wierząc słowom ąę iyy wypisywanym w postach;cięzko uwierzyć aby tak inteligentna osoba miała problemy ze znalezieniem odp. towarzystwa do dyskusji,tudzież spotkań...
No,chyba ze sie wkleiło kilka sentencji z google a inteligencje mierzyło tak jak Doda-liczeniem klocków...
Śmierdzi mi tu prowokacja na kilometr....



To tymczasem.
Zgłoś wpis
16 Postów
Lukasz J.K
(Juniorsous)
Bywalec
znam ale szybciej pisze niz mysle
Zgłoś wpis
16 Postów
Lukasz J.K
(Juniorsous)
Bywalec
za wolno pisze i ciezko mi jest przelac mysli na papier
Zgłoś wpis
16 Postów
Lukasz J.K
(Juniorsous)
Bywalec
Co do profesora
Czy to to podwórze u siebie na wsi czy to ławka na blokowisku czy tez Holandia i Amsterdam
To nie jest ważne Ty dobierasz sobie znajomych z jakimi chcesz przebywać - czysta segregacja
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Moglby ktos z medrcow podac tutaj adres Domu Polskiego , takie debaty tylko przy skrzynce

A potem profesora zabierzemy na spacer po Amsterdamie trzeba z Pana spuscic troche powietrza
Zgłoś wpis
17 Postów
Bywalec
Tak to jest prowokacja . Masz racje pozdrawiam .
Zgłoś wpis
41 Postów
Karol S
(Karol.)
Bywalec
Zgłoś wpis
10 Postów
john doe
(profesor)
Bywalec
Tak to jest prowokacja - postawil kropke Sherlock i podkrecil sobie wasa. Masz racje, siedze tutaj ze slowikiem i knuje.
Tak czy inaczej - wyglada na to ze nic tu po mnie. Powodzenia!
Zgłoś wpis


Bliżej nas