Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Andrave (20876 niezalogowanych)
17 Postów
Bywalec
Nie zgadzam sie Barbaro z toba a nie jestem fanatykiem zawsze staram sie dostrzegac zagrozenie a on nie stanowi i wg mnie nie jest fanatykiem wie co mowi elokwentnie spokojnie i z racja . moge miec takie zdanie prawda ???.Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
alfa napisał:
Podobne mam zdanie dzisiaj byl program w TVN 24 Rymanowskiego udzialem Terlikowskiego i Palikota blado wypadl ten drugi gosc .

Alfa ale Terlikowski to stary zakuty moher podobny do jarusia wiec o czym my rozmawiamY???
Moze i dla Ciebie czyms zablyslal ale jak na moje oko to koles kojarzy mi sie tylko i wylacznie
z mediami katolickimi wiec ciezko tu mowic o kims niezaleznym i prezentujacym wlasne zdanie.
Zgłoś wpis
9 Postów
Początkujacy
Zgłoś wpis
9 Postów
Początkujacy
Ja tez ))
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Ja rowniez jestem jak najbardziej za oddzieleniem kosciola od panstwa.
24 miliardy zlotych wg kosciola, a ok. 100 miliardow (!) wg lewicy "zwrocono" klechom z panstwowej kasy!
To sprawa dla Trybunalu!
Pamietam jeszcze czasy w PRL-u, kiedy zarabialo sie 20 USD miesiecznie.
Prosze o zwrot pieniedzy zagarnietych mnie i moim rodzicom!

Taaa, dostane....
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
by rozdzielic w Polsce kościół od państwa potrzeba coś więcej niż Palikota ,atomówka to za mało ,partia Palikota skończy jak PPPP ludzie podorabiają sie i zniknie nic nie zrobią dla normalnego państwa.
Problem jest taki ,że w mentalności Polaków z małych miasteczek i wsi KK jest utożsamiany z wiarą w stwórcę a jest to najbardziej zdyscyplinowana grupa wyborców ,innymi słowy zbyt dużym ciemnogrodem jesteśmy by zajasniało swiatełko reformacji )
Jeśli naprawdę ludzie chceliby zmian musieliby zagłosowac na SLD ,nie utozsamiam ich juz z komuchami bo po blisko 20 latach wolnej Polski raczej tacy tam nie występują (czasem picie skraca życie )))
PPPP - Polska Partia Przyjaciół Piwa
zabawne że związki zawodowe popierają partię konserwatywną PiS
KK dostał ziemię bo na wschodzie utracił i nie musiał nic udawadniac, normalny wysiedleniec musi.
mam w rodzinie księdza i jestem za ich pełnym opodatkowaniem ,zarówno księży jak i instytucji kościoła łącznie z napiwkami jakie zbieraja na tace .
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
No tak, w kraju absurdow (nie jedynym zreszta, tutaj w NL rowniez sie od nich roi!) niemozliwa jest zmiana na lepsze w krotkim czasie. Jedyna nadzieja w mlodym pokoleniu. Ale od czegos przeciez trzeba zaczac!
Mysle, ze jednym z czynnikow destrukcyjnych jest nie sam kosciol - bo ludziom nie mozna zabronic wierzyc, jesli tego chca - a rola, jaka odgrywa w funkcjonowaniu panstwa.
Wszedobylskie, skompromitowane sutanny i krzyze, to w swieckim panstwie nie do przyjecia.
Jakakiekolwiek oficjalne uroczystosci by sie nie odbywaly - zawsze przy akompaniamencie organ i dziewiczych (no, dzieki pasterzom tych owieczek nie tak bardzo dziewiczych) glosikow chorkow koscielnych...
Nawet 1 Maja!
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
Zgłoś wpis
17 Postów
Bywalec
Bardziej zainteresowanych polityka itd. i majacych konto na www,o2.pl radze odwiedzic : salon24 .Pozdrawiam spolecznosc Polska na emigracji pelnej i zarobkowej .
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Alfa ale tu nie rozmawiasz z dyletantami i sadze ze wiekszosc orientuje sie gdzie znalezc informacje.
Oczywiscie nie mowie tu o Naszym Dzienniku czy Gazecie Polskiej ze o radiu co ma ryja nie wspomne.
Problem w tym ze ty chyba nie rozumiesz o czym piszemy. Nikt tu nie traktuje Palikota jako
zbawce Polski, ale przynajmniej ja ciesze sie ze ktos zaczal dyskusje nad miejscem KK w Polsce i mam
jeszcze wieksza nadzieje ta wlasnie instytucja po latach dobrobytu i okradania naszego kraju poniesie
konsekwencje swojej pazernosci. To tylko mit ze Polska jest w 100% katolicka. Mit tworzony przez
takich ludzi jak kaczynski, rydzyk i innych psycholi. Albo jestesmy panstwem wyznaniowym jak Iran, albo
idziemy do przodu, bo potencjal mamy ogromny. Trzeba tylko wyeliminowac pasozyty zerujace na
naszym kraju. Ja domyslam sie ze jest to dluzszy proces ale trzeba go w koncu rozpoczac a nie
bac sie ze ksiadz proboszcz wyczyta cie z ambony badz zagrozi nieudzieleniem sakramentow.
Parowkowym skrytozercom mowimy NIE
PZDR 4@ll
Zgłoś wpis


Bliżej nas