Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Andrave (21001 niezalogowanych)
1988 Postów

()
Latający Holender
Marek, chyba jednak sie zapisze!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Oszolom? Zdecydowanie nie, jego wizje przyszlosci oraz zmiany, ktore chcialby wprowadzic sa logiczne i bardzo klarowne.
Zbawca? Zdecydowanie nie, nie odkryl przeciez niczego nowego , jego wizje przyszlosci i zmiany,ktore chcialby wprowadzic sa logiczne i bardzo klarowne, oraz obowiazuja w wielu normalnie funkcjonujacych panstwach np. w NL.
Tak wiec Palikot jak dla mnie jest najnormalniejszym w swiecie czlowiekiem , ktory wstal i glosno powiedzial co chcialby zmienic by moc zyc w normalnie funkcjonujacym, bogatym panstwie .....przesadzil????
Palikot musial sie pojawic, to poprostu naturalne zjawisko w nauce demokracji, tolerancji, wolnosci, ktore aktualnie przerabia Polska, dlatego jest wazny dla tego kraju, bo byc moze jest poczatkiem pewnego zmudnego i dlugiego procesu prowadzacego do normalnosci.
Palikot nike zostanie prezydentem, w erze kaczorow, ojcow-dyrektorow, obroncow krzyza i ogolnie w szponach kleru jest to niemozliwe, jezeli jednak tak by sie stalo .....to wracam do Polski
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
a dla mnie nic sie nie zmieni w tej polsce .postepuje wedlug zasady umiesz liczyc to licz na siebie.albo bardziej dosadnie po wojskowemu MASZ GLOWE I CHUJ TO KOMBINUJ;moze stracilem juz nadzieje ze w polsce cos sie zmieni wiec juz nie wierze w palikota lub innego ktory przyjdzie po nim .ale przyznaje ze z palikotem jest wesolo moze w szalestwie jest metoda
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Adas, zostan z nami!
Ale mysle, ze gdyby tak bylo - na pewno mniej ludzi opuszczaloby kraj.

Zgłoś wpis

()
Początkujacy
no tak , byłoby lepiej :

wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Jak-omij...=1b04d&_ticrsn=5



zreszta googla ma kazdy, wpadki palikota i proszszsze sobie poogladac...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Johen ty nigdy pewnie nie palnales glupoty...jesli chce sie kogos uderzyc to kamien zawsze sie znajdzie.
Pomysl zanim cos napiszesz.

Takich wpadek na necie na tony
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
mysle, a to byl tylko przyklad jaki stosunek do placenia podatkow ma ten wasz nowy cudotwórca, troche zastanawiające jak odnowiciela Polski...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A kto jest twoim cudotworca? Jarek?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
marek, chłopie, nie mam ochoty na klapanie po próżnicy o polityce, ja nie mam cudotwórców , tym się może różnie od ciebie, nie dochodze co jakiś czas do wniosku ze NARESZCIE pojawił sie kolejny zbawca Polski, znowu, nareszcie , po raz kolejny , to zakrawa juz troche na nude, wiec jezeli zechcesz z kims pobrzeczec o polityce to nie ze mna, pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A czy ja nazwalem Palikota cudotworca??? Jesli nie masz ochoty na klapanie po proznicy o polityce
to co robisz w tym watku? PZDR
Zgłoś wpis


Bliżej nas