Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ruch Poparcia Janusza Palikota "Nowoczesna Polska" - Holandia

Czytali temat:
Andrave (21057 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Oszolom czy Zbawca?
Zgłoś wpis
2 Posty
Początkujacy
Witamy Adammie. Wreszcie. Co do Palikota to uwazam, ze to sa odruchy czlowieka na odwyku.
Zgłoś wpis
17 Postów
Bywalec
Pozdrawiam. Mysle ze to drugie. Medjalny gosc ktoryma zamiar zaistniec za wszelka cene .Nie ufam temu co robi i mowi a i obietnicom przyklad piekarz czlowieka o wielkim sercu i ambasadora grupy wzajemnego
wsparcia i dobrego slowa .
Zgłoś wpis
17 Postów
Bywalec
Pomylka to pierwsze . Pozdrawiam
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Adamm napisał:
Oszolom czy Zbawca?

Po trosze i jedno i drugie. Przede wszystkim chlop z jajem.
Ja tam lubie jego blog.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Nie wiem Violka jak Ty ale ja sie zapisalem , a chodzi mi glownie
o odciecie "czarnej mafii" w sukienkach od panstwowego koryta i
wiem ze nie jestem sam.
Zgłoś wpis
3 Posty
Wiśnia ....
(wisnia35)
Początkujacy
Znam Janusza osobiscie. i zapewniam was ze to co robi nie robi na darmo ja tam popieram jego poglady i jestem za tym aby czarni żyli z podatkow od wiernych urwalo by im sie wtedy wszystko a teraz jada na tych biedakach.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A znasz kogos kto uprawia polityke za darmo? Pobudka!!!
Wiele pomyslow mi pasuje i ciesze sie ze w koncu ktos stworzyl ruch spoleczny
alternatywny w stosunku do obecnego bagna wlazacego w dupy tlustym biskupom.
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
COS MI SIE WYDAJE ZE Z DUZEJ CHMURY BEDZIE MALY DESZCZE. POKRZYCZY POKRZYCZY DORWIE SIE DO ZLOBA A WPOLSCE JAK BEDZIE CHUJNIA TAK BEDZIE . JUZ NIE TACY OBIECYWALI ZE BEDZIE W POLSCE DRUGA JAPONIA DRUGA IRLANDIA MIALY BYC MIESZKANIA DLA WSZYSTKICH ALBO PO STO MILIONOW HYHYHYHYHYHY ALE PRZYZNAM MILO POPATRZEC NA TEGO WARIATA
Zgłoś wpis
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
oszolom?hmmm, pewnie cos w tym jest... zbawca? wydaje mi sie, ze jednak nie...ale ?? no wlasnie ,ja tam lubie Palikota i dobrze ,ze choc jedna osoba ma naprawde odwage mowic to co mysli,nie bedac na prochach,jak np.Pan Prezes ..hahaha. Zycze mu jak najlepiej....niech w koncu ktos odwazy sie przepedzic czarnych i niech mu to w koncu sie uda....blog tez ma swietny, polecam... PS.a tak poza tym to lubie goscia z Lublina,....nie tylko tego goscia ....no ale to tak juz calkiem prywatnie... buziolki dla wszystkich ... Viola!! dla Ciebie wielkie dziuby!!!
Zgłoś wpis


Bliżej nas