Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Andrave (20947 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Marek widzisz nawet młodzi tego nie zrobią poniewaz nie da sie zerwac konkordatu, co prawda mi tez sie nie podoba wszedobylstwo KK i jego utrzmywanie, no ale badzmy szczerzy jesli cos sie zmieni na lepsze to moze nasze dzieci tego dozyja
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
A MNIE SIE WYDAJE ZE DZIECI NASZYCH BISKUPOW BEDA DAZYC DO TEGO ZEBY SIE NIE ZMIENILO
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mnichu szczerze powiedziawszy nie zdziwiło by mnie to, w polsce jest wszystko możliwe
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
MARCINIE wpolsce wszystko sie zdarzyc moze to kraina wiary.A wiara czyni cuda .
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
MNICH79 napisał:
MARCINIE wpolsce wszystko sie zdarzyc moze to kraina wiary.A wiara czyni cuda .

Mnichu. A jak się to ma do naszej wiary - że będziemy mogli wrócić kiedyś do normalnego kraju i do normalnego zycia we własnej ojczyżnie. Ta nasza wiara chyba nas zawiedzie a to dlatego, że nie lubimy ojca dyrektora
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
TORNADO ja juz dawno nie wierze ze wroce do polski.pogodzilem sie z mysla ze musze zostac tu w belgii . wydaje mnie sie to madra decyzja .
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Także jestem realistą. Jednak niekiedy zatli się iskierka, bo niby dlaczego mamy być gorsi od sfory rydzyków czy kaczorowatych. Tyle wspaniałych ludzi ginie w nieszczęśliwych wypadkach a te dwa pełzające gady wychodzą ze wszystkiego obronną reka.
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
BO ZLO TRUDNO JEST ZLIKIDOWAC
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ja tez sie juz pogodziłem z tym że w pl się nie da mieszkac i wracac nie wracam zostaje w holandii
no chyba ze sie skoncza kaczki i rydzyki
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
marcinxxx napisał:
ja tez sie juz pogodziłem z tym że w pl się nie da mieszkac i wracac nie wracam zostaje w holandii
no chyba ze sie skoncza kaczki i rydzyki


Ale ta zaraza szerzy się coraz bardziej. Osobiście nie mam nic do Holandii jako kraju, ale czasami tesknota mnie zżera za takim szczerym chociazby "kurwa mac" i uwielbianą kaszanką z grilla.
Zgłoś wpis


Bliżej nas