Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
lukasz Kamiński Adrian Gajderowicz Jean Ted Filip Ulatowski dzikk (7476 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Propozycji takiego spotkania bylo juz tu pare..i jakos zawsze zostalo bez echa..na klikaniu w klawiature sie skonczylo..Sama kiedys pisalam o tym na forum,ze jak co to mozna cos takiego w Amsterdamie zorganizowac..Podjelabym probe...I odezwala sie jedna osoba raptem.....Wiec podchodze do tego realistycznieSzybciej udalo mi sie spotkac grono ludzi(zreszta swietne grono)bez szumu na forum

Ano,Blondyn,takie czasy
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
A Ty malutka nie rozkminiaj tyle tylko napisz ze jestes chetna tzn zainteresowana
Zgłoś wpis
44 Posty
M_J_G G
(M_J_G)
Bywalec
czesc..to kiedy to spotkanie ?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
pewnie ze jestem....zainteresowana spotkaniem i poznaniem nowych ludziskow
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Blondyn napisał:
A Ty malutka nie rozkminiaj tyle tylko napisz ze jestes chetna tzn zainteresowana

Kris ,nie pisz chętna ---straszysz
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Piotruś Paan napisał:
Blondyn napisał:
A Ty malutka nie rozkminiaj tyle tylko napisz ze jestes chetna tzn zainteresowana

Kris ,nie pisz chętna ---straszysz
Nie koniecznie rownie dobrze moge zachecic
Zgłoś wpis

()
Początkujacy

Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zbraklo mi slow......poprostu
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
MalutkaNiepokorna napisał:
Zbraklo mi slow......poprostu No wlasnie i tak to dzialaCzyli mamy juz jedna do imprezy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
hej -ale tak poważnie ,tam jest naprawde super,extra........muzyczka na żywca-zmieniaja sie muzycy-są tylko 2 pianina i perkusja,pianina są troszke pokombinowane hehehe,ale efekt ......extra
Zgłoś wpis


Bliżej nas