Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
lukasz Kamiński Adrian Gajderowicz Jean Ted Filip Ulatowski dzikk (7505 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Blondyn napisał:
MalutkaNiepokorna napisał:
Zbraklo mi slow......poprostu No wlasnie i tak to dzialaCzyli mamy juz jedna do imprezy


Blondyn,a Ciebie to ta pewnosc kiedys zgubi
Zgłoś wpis
44 Posty
M_J_G G
(M_J_G)
Bywalec
konkretna data..kto przyjedzie ten bedzie ..a nie pisanie znow przez pare miesiecy o spotkaniu ..wspominalem w=o Scheve...w wakacje i co juz zima....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
M_J_G napisał:
konkretna data..kto przyjedzie ten bedzie ..a nie pisanie znow przez pare miesiecy o spotkaniu ..wspominalem w=o Scheve...w wakacje i co juz zima....

teraz to ja zaczołem i skończe piszesz sie??wpierw musimy miec chetnych,potem data i realizacja,,,,prosty plan -prawda??
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Plan prosty....... Trza go tylko wykonac
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Ale najgorsze jest to ze tylko 15%z MN wchodzi na forum i to przeczyta...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Moze jednak zorganizuje sie kilka osob zainteresowanych...Blondyn,gdzie twoj optymizm??
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ja juz mam w sumie 6 osób .....nie rozumiem dlaczego piszą na PRV,,,ale cóz jakis poczatek juz jest.....
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
MalutkaNiepokorna napisał:
Moze jednak zorganizuje sie kilka osob zainteresowanych...Blondyn,gdzie twoj optymizm?? Optymizm mam zawsze a teraz podaje fakty
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Piotruś Paan napisał:
ja juz mam w sumie 6 osób .....nie rozumiem dlaczego piszą na PRV,,,ale cóz jakis poczatek juz jest..... To juz jest cosPoczekajmy jeszcze z 2 dni niech wiecej ludzi to zobaczy i mozna nawet w ta sobote wyskoczyc
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ej...moze nie w ta sobote..ja nie moge w ta sobote
Zgłoś wpis


Bliżej nas