Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
lukasz Kamiński Adrian Gajderowicz Jean Ted Filip Ulatowski dzikk Dariusz Chabros (7408 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Ale,Ale ----wiecie gdzie jest Gemert???? tam sie w tą sobote bedzie działo.......mansankrycznie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jak nie ma selekcji to powinni mnie wpuścić
Zgłoś wpis
1 Post
Początkujacy
Ja rowniez z checia bym sie pojawila lecz nie mam jak dojechac.Pozdrawiam!!!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
hardcore napisał:
Jak nie ma selekcji to powinni mnie wpuścić


teraz nam facetów jeszcze wiecej trzeba hehehehe,,,kobiety nas zdominowaly wlasnie
Zgłoś wpis
29 Postów
malwina xxxx.
(malwisia1604)
Bywalec
hmmm to w ta sobote chcemy jechac
to co jedziemy razem czy jak ??
to bedzie ciakwy weekend hehe )
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jak coś to ja mogę podjechać po kogoś tylko żebym miał informacje gdzie - dla mnie nie ma problemu
Zgłoś wpis
29 Postów
malwina xxxx.
(malwisia1604)
Bywalec
w sumie jesli bedzie trzeba to ja z kumpelka tez mozemy przyjechac a napewno bedzie ciekawie !!!
heh
to kto jedzie ze mna zapraszam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
To kiedy w koncu jest ta dominacja Hagi bo nie wiem jak w ten weekend to odpadam, a chcialbym być w przyszły bez problemu.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
a leci ktos z okolic groningen bym się że tak powiem dołączył a jak nie to pociag mi zostaje
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Fighter1956 napisał:
To kiedy w koncu jest ta dominacja Hagi bo nie wiem jak w ten weekend to odpadam, a chcialbym być w przyszły bez problemu.

dokładnie za tydzien,w Crazy Pianos,,,,godzina 20-21 jak Ci pasuje....ten temat jest najważniejszy tutaj-teraz,,,tak wiec za tydzien sie widzimy....podeslij mi foona na prv,zreszta kazdy zainteresowany niech to zrobi.....
Zgłoś wpis


Bliżej nas