Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Krisu22 Adamczyk (3639 niezalogowanych)
56 Postów
bellax bellax
(bellaxx)
Gaduła
zapewne powinnam cos napisac, niestety powstalaby ksiazka, wiec: dzieki Piotr(johen) za sprostowanie, jeszcze nie wiem jakie pobudki toba kierowaly, natomiast jestem pewna, ze juz w niedlugim czasie sie dowiemy...
Prosze tylko o jedno- skonczcie ta bajke o zlej krolewnie, rycerzu i tobie Piotr- dla Ciebie Piotr bajkopisarz postaci nie przewidzial zawiodla go wyobraznia tak jak i mnie jakis czas temu....
poprostu skonczcie to to ponizej godnosci Was obydwu...
a tobie bziku dzieki za role rycerza
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
aż mnie korci żeby to skomentować ....
ale odpowiedni koment jest już wstawiony przeze mnie w "aforyzmach"
www.mojaniderlandia.pl/forum/view/dyskus...y%2c_itp._12,36.html

strasznie dobrze tutaj pasuje....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jak to mowia "Lepiej sie z madrym zgubic niz z glupim znalezc"
Sorki chlopaki ale metafora taka.
Zgłoś wpis
17 Postów
Sabina Piotrowska
(Mordeczka)
Bywalec
Nic dopdac nic ujac www.ZAL MI WAS. PL NIEWIEM CO TEN INTERNET ROBI Z WIESZOSCIA OSOB ALE NAPRAWDE PRZYKRO SIE CZASAMI TEGO CZYTA JAK JEDEN DRUGIEMU W ZYCIE WCHODZI PRYWATNE CZYJ TO WOGULE INTERES NAJLEPEIJ PATRZEC SWOJEGO TYLKA NIZ CZYJEGOS BO KAZDY MA SWOJE PROBLEMY A JESZCZE POBARCZA DRUGA OSOBE NIEWIEM PO CO MOZE DLA TEGO ZE POPROSTU ZAZDROSCI TEGO ZE KOMUS JEST DOBRZE A MU AKURAT ZLE
Zgłoś wpis
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
Mordeczka napisał:
Nic dopdac nic ujac www.ZAL MI WAS. PL NIEWIEM CO TEN INTERNET ROBI Z WIESZOSCIA OSOB ALE NAPRAWDE PRZYKRO SIE CZASAMI TEGO CZYTA JAK JEDEN DRUGIEMU W ZYCIE WCHODZI PRYWATNE CZYJ TO WOGULE INTERES NAJLEPEIJ PATRZEC SWOJEGO TYLKA NIZ CZYJEGOS BO KAZDY MA SWOJE PROBLEMY A JESZCZE POBARCZA DRUGA OSOBE NIEWIEM PO CO MOZE DLA TEGO ZE POPROSTU ZAZDROSCI TEGO ZE KOMUS JEST DOBRZE A MU AKURAT ZLE maslo maslane, z ktorego nic niewynika......mi tez jest zal..i to nawet bardzo....
Zgłoś wpis
17 Postów
Sabina Piotrowska
(Mordeczka)
Bywalec
lady z tego duzo idzie wywnioskowac tylko czeba dobrze wiedziec co sie czyta no tak ale jesli ktos niejest w temacie to neibedzie wiedzial
Zgłoś wpis
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
Mordeczka napisał:
lady z tego duzo idzie wywnioskowac tylko czeba dobrze wiedziec co sie czyta no tak ale jesli ktos niejest w temacie to neibedzie wiedzial no tak !!!! CZEBA WIEDZIEC !!!!...a ja bidulka nie w temacie
Zgłoś wpis
17 Postów
Sabina Piotrowska
(Mordeczka)
Bywalec
a sie nie przejmuj tu wogole idzie sie pogubic hahaha
Zgłoś wpis
131 Postów
Anja .............
(Anja Nl)
Stary wyjadacz
Oj ojczyzna Polszczyzna się kłania bo trzeba w ogóle się trochę douczyć Pozdrowienia dla tych z oślich ławek CZEBA WOGULE posłać .....czydzieści czy razy zastanowić się o co tak na prawdę chodzi i........... pobarczyć ich słownikiem
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Czeba byc twardym a nie mietkim
LouLou ja tez nie wiem o co chodzi ale jakos nie widze innych tematow.
Trzeba chyba zalozyc cos relaksacyjnego przed swietami
Zgłoś wpis


Bliżej nas