Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Krisu22 Adamczyk (3666 niezalogowanych)
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
marek_ams napisał:
Czeba byc twardym a nie mietkim
LouLou ja tez nie wiem o co chodzi ale jakos nie widze innych tematow.
Trzeba chyba zalozyc cos relaksacyjnego przed swietami
Marku !!!!!! ale nikt mnie o zdanie nie pytal czy siem znam na rzeczy !!!!! posadzono , nie pytano !!! a ja ?? przeciez nie bendem taka i siem nie sprzeciwiem !!!!! idem siem Z R E L A K S O W A C !!! czego i wam kochani zycze
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
...kłótnia(śmiech)...
...zachowanie godne przedszkolaka...
...ehh...
...lepiej napijcie się...
...DRUFKO...
mjiam i luz...
Zgłoś wpis
41 Postów
Kaska P.
(Ivette)
Bywalec
ah ta ojczyzna polszczyzna
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Dobrze ze nie za "niemanie swiatel"
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
taaaaaaaaaa moze ktos powinien to zanucic

Zgłoś wpis
56 Postów
bellax bellax
(bellaxx)
Gaduła
A CÓŻ Z NUCENIA GDY OPAD I MGŁA Z ŁGARSTW, KOMBINACJI I KRZYWDY INNYCH NIE POZWALA WYDOSTAĆ SIĘ MELODII LUB TOTALNIE JA WYPACZA????
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
moze dlatego wreszcie powinnas dorosnąć...nie można przecież łgać kombinować krzywdzić, bo wtedy zwykłego przekazu muzycznego się nie rozumie,



ludzie różnie walczą ze swoją samotnością. niektórzy tak bardzo boją się samotności że zrobiiby wszystko żeby tylko mieć to złudzenie bycia razem. niestety zbyt często dzieje się to od dupy strony... dosłownie droga bellax,

potem przychodzi brak szacunku do samego siebie, kiedy się wie ze jest sie poprostu nieskomplikowanym, żeby nie powiedzieć prostym, nie jest się Rysami nie do zdobycia a tylko mała górka gdzieś w lasach po której coraz częsciej ktoś depcze.za każdym razem ktoś inny, nieprawdaż...

Zgłoś wpis
56 Postów
bellax bellax
(bellaxx)
Gaduła
Doroślismy obydwoje - wystarczylo stracic wszystko i uciec do samego diabłą
Z samotnoscia nie wygramy - czy ktores chce jeszcze z nia walczyc?.
Zadne z nas nie bylo Rysami, zadne nigdy nie mialo dac sie zdobyc, ty przynajmniej mogles mnie poposiadac - nie zaluje - jestes dobrym nauczycielem - nie dajmy juz posiasc sie nikomu, totalnie bez sensu to nurzanie sie w niepewnosci i ubezwlasnowolnieniu
A ze sa lasy do ktorych nikt nie ma wstepu wiesz najlepiej - miales racje dzisiaj cos tam jeszcze zostalo choc ukryte okrutnie gleboko...
"Dzięki Ci Boże, że tak nierówno rozdajesz karty"...
...i niech tak zostanie.
Zgłoś wpis


Bliżej nas