Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Krisu22 Adamczyk (3672 niezalogowanych)

()
Początkujacy
To wasze gowno i sami sobie w nim grzebcie....ale ja nie o tym chcialam...Ruszyl mnie fakt,ze Bziku czyta prywatne wiadomosci nie kierownane do niego...Do czego przyznal sie...hmmm...z uczuciem dumy??? satysfakcji?? czy tez zakamuflowanej przestrogi???... To tak do publicznej wiadomosci.....
Bziku,fakt ze czytales moje prywatne wiadomosci czyni z ciebie wieksza kurwe mentalna i mende spoleczna niz sadzilam.I jaka by prawda o johenie nie byla,nie zmieni to mojego zdania o tobie,ktore nie jest wziete z "ciekawostek" osob trzecich,sam sobie je wyrobiles.....

A portal spolecznosciowy stal sie publiczna pralnia prywatnych brudow ,nie wspominajac o naruszaniu czyjejs prywatnosci

A jesli juz zostaly posty kasowane,trzeba bylo wykasowac wszystko......
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
A wezmy takiego Blondyna zajebisty gosc Pozdrowka i milego weekenduuuuuu
Zgłoś wpis
131 Postów
Anja .............
(Anja Nl)
Stary wyjadacz
hahahaha no własnie.... Blondyn to zajebisty gość.....

a portal spolecznościowy zamienia się w portal plotkarski........
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
MalutkaNiepokorna napisał:
To wasze gowno i sami sobie w nim grzebcie....ale ja nie o tym chcialam...Ruszyl mnie fakt,ze Bziku czyta prywatne wiadomosci nie kierownane do niego...Do czego przyznal sie...hmmm...z uczuciem dumy??? satysfakcji?? czy tez zakamuflowanej przestrogi???... To tak do publicznej wiadomosci.....
Bziku,fakt ze czytales moje prywatne wiadomosci czyni z ciebie wieksza kurwe mentalna i mende spoleczna niz sadzilam.I jaka by prawda o johenie nie byla,nie zmieni to mojego zdania o tobie,ktore nie jest wziete z "ciekawostek" osob trzecich,sam sobie je wyrobiles.....

A portal spolecznosciowy stal sie publiczna pralnia prywatnych brudow ,nie wspominajac o naruszaniu czyjejs prywatnosci

A jesli juz zostaly posty kasowane,trzeba bylo wykasowac wszystko......


Jak dla mnie jeden warty drugiego i nie bede trzymal tego na watrobie bo to niezdrowo.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
to moje ostatnie wypociny w tym temacie...
malutka niepokorna jak zawsze masz racje, to nawet nie podlega dyskusji, to moje ostatnie slowa, ktore mowie badz pisze do ciebie-ale tresc twojej prywatnej wiadomosci przeslal nam sam johen na maila.
dziekujea z za mile pozdrowienia. zycze powodzenia, zycie i tak zweryfikuje kto mial qrwa racje.
have a nice day

btw. za chwile dostaniesz na pw screena z maila
lubie miec te swoje piec minut......
a na reszte wszystko mam wyjebane
johen jak zwykle osiagnal swoj cel- w niszczeniu ludzi jest mistrzem
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
CChłopaki daliście czadu nie powiem aż żal, co i jak nie wnikam bziq znam cie ciut dłużej niz johena. Nie interesuje mnie co kto z kim i kiedy ale nie publicznie tu johen poleciałes na maxa i jak już ktoś napisał więcej szacunku dla kobiet jakie by one nie były a nie rzucanie mięsem tyle mam do napisania
Zgłoś wpis

()
Początkujacy

co? nuda sie wpierdzielila? przeciez bez afer za spokojnie hihihihi
Zdrowie wszystkich
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
grand158 napisał:

co? nuda sie wpierdzielila? przeciez bez afer za spokojnie hihihihi
Zdrowie wszystkich


dobre ZDROWIE grand158 to ja lece do lodówki
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
tak moi drodzy i Bziku mial troche racji... niepotrzebnie uzylem w tym temacie osob trzecich, tak bziku mial sporo racji , nie zmienie zdania o nim, ale sporo mial,

i musze napisac to wyraznie: nie wiem jak i co , ale elementy z roza i banknotem byly wyrazem mojej nienawisci i zlosci, nie znam prawdy a raczej probowalem ja naciagnac, za to Bziku przepraszam i wszystkich ktorym zrobilem krzywde

przepraszam Piotr bo zapewne miales dobre intencje ale sie nie zrozumielismy, przepraszam bo zeby byc uczciwym a czasem jestem musze ci przyznac ze zrobiles to co zapewne zrobilby kazdy normalny facet,

przepraszam Aniela za cala te burze, nienawisc i zlosc to mroczne sprawy, wiele wymyslilem ale juz nie bede, stworzylem obraz ciebie calkiem inny od rzeczywistosci...przepraszam,

Was tez przepraszam czytajacy z wypiekami na twarzy... przepraszam
Zgłoś wpis
44 Posty
M_J_G G
(M_J_G)
Bywalec
a kogo to obchodza te wasze wypociny...i tlumaczwnia.,.
Zgłoś wpis


Bliżej nas