Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

wezmy takiego Bzika - Holandia

Czytali temat:
Krisu22 Adamczyk (3695 niezalogowanych)

()
Początkujacy
wezmy takiego Bzika. poznalem go na Niderlandii. zalozylem forum dotyczace poszukiwania pracy w Holandii , wyszukiwalem i tlumaczylem ogloszenia. taka mala pasja, maly pomysl na to wszystko. poznalem bzika i pomyslalem, facet jest ok, pomoze mi, zna php bedzie fajnie, oswieta naiwnosci...
dzis juz nie mam forum, niestety moj drogi Bziku doszedl do wniosku ze lepiej byc meska kurwa niz czlowiekiem, o co poszlo? jak zwykle o sprawy damsko meskie...

wiec teraz pare slow o byc moze , przyjacielu niektorych... Drogim Bziku.
pierwsze co musicie wiedziec to ze zawsze musicie byc czujni. nie mozecie przy nim za duzo mówic ani pisac bo on zawsze czujny moze to wykorzystac. zapamieta i jak bedzie trzeba to was wydyma wykorzystujac informacje od was, jak trzeba, by osiagnac swoj cel skontaktuje sie z wasza rodzina, matka zona, siostra, bratem, psem, chomikiem i bedzie przekazywal wszystko co wie. taka natura rzeklbym, nic na to nie poradzicie

uznaje on znajomosci jako swojego rodzaju inwestycje, ktore jak sam mowil "wlasnie zaczynaja procentowac". zaufalem Bzikowi, zrobilem z niego admina na MOIM forum, a on mnie na nim zablokowal, musialem usunac 2,5 miesiaca swohjej pracy, pasji i hobby, wiec obiecalem sobie ze sie znim pozegnam. zegnaj Bziku, ty meska kurwo, wszystko mogles sobie brac, ale moje forum powinienes zostawic.tylko o forum mi tu chodzi,



zaloze nowe forum, zainteresowanych wspolpraca zapraszam, sms na 0619565645 tylko sms na poczatek, albo dzwoncie, pozdrawiam, jeden warunek: jak najmniej skurwialych polskich genow

POPRAWILEM TEN TEMAT, NIEPOTRZEBNIE UZYWALEM OSOB TRZECICH DO MOICH PORACHUNKOW Z BZIKIEM , OSOBY TRZECIE PRZEPRASZAM ZA UZYCIE ICH DO ROZWIAZYWANIA SWOICH SPRAW, RUDA I INNE TAKZE PRZEPRAZSZAM, DOSC JUZ ...

NIE BYLO ROZY NIE BYLO BANKNOTU NIE BYLO, W SWOJEJ NIENAWISCI NAPISALEM NADPISALEM ZA DUZO ... WYBACZCIE, CO DO BZIKA NO COZ NIE ZROZUMIEMY SIE, BYLO JEDNAK SPORO RACJI W TYM CO PISAL...
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
Czyzby ktos mial ukladziki
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Co Johen? Zaraportowales kolege zeby brudy nie wyszly?
Ta druga wersja jakos bardziej trzymala sie kupy.
Acha i nie nazywa sie kobiety szmata. Zakoduj to sobie bo
moze w domu nie nauczyli.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
No i co posty obarczające Ciebie wykasowałeś johen - wiesz grasz nie fair, to ja mówiłem o nie wyciąganiu brudów na forum , ale wykasowaniem postu bzika obarczającego Ciebie przekroczyłeś wszelkie granice , pokazałeś jaki jesteś naprawdę , przykro mi ...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
więc wkleję wczorajszy post jeszcze raz i będę to robił za każdym razem kiedy zostanie usunięty.....Johen special for you
tonący brzytwy się chwyta,w napływie bezradności i paniki ludzie robią różne dziwne rzeczy,żeby albo zwrócić na siebie uwagę albo ją od siebie odwrócić.Nikt nie jest idealny,każdy popełnia błędy.Nie wszystkie błędy da się wybaczyć.Drogi autorze żenującego tekstu,za nim wysuniesz pochopne wnioski zastanów się nad konsekwencją tego co robisz.keri i MK są kobietami wesołymi,towarzyskimi ale nie naiwnymi.Pozwolę sobie na stwierdzenie,że są zbyt ułożone żeby się "zabawiać"w sposób jaki opisujesz.Bardziej się bym obawiał spotkania z takimi kobietami bo tym razem role bijącego mogły by sie obrócić po przeczytaniu Twoich żałosnych wypocin.
Zgłoś wpis
17 Postów
Sabina Piotrowska
(Mordeczka)
Bywalec
Buhahaha koleś daj soie na luz znam bzika i wiem jaki jest wiec mi nie pierdol głupot na jego gtemat nigdy nic złego nie słyszałam zeby mówił na kogos ani namnie i moja rodzine tylko odwrotnie zawsze mi pomógł jak czegos potrzebowałam i nie zawiodłam sie a co do tego czy bedzie tatusiem to nie twój zasrany interes jego zycie wiec niech sobie robi co chce tyle chciałam napisac nie warto wogóle zwracac uwagi na takie pie... ;]
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wczoraj pisałem iż nie będę się tu odzywał,bo po co...Gość skoczył mi na schaby-to dostał kontre...Niestety nie umie/nie potrafi przyjąć pewnych zdarzeń na klate....
Teoretycznie mógłbym zrobić teraz tak jak on-wkleić kilka esków oraz pewna rozmowe z gg i wyskoczyłaby odrazu "prawdziwa historia johen'a_luz" Niestety nie mam zamiaru...Sam pokazał doskonale gdzie moze leżeć prawda....I nie dbam o to co napisze wiecej-dla MNIE jest skonczony...
Niestety,gdy zacznie nadal bruzdzić i nekac mnie oraz moją miłość ( co nadal sqrwiel czyni)-natknie się na bardziej zdecydowana kontrę i tyle....
Tyle odemnie...niech usuwa,zwis totalny...

Uśmiechnałem się jedynie że wczoraj byłem jeszcze "dwulicowym s.synem" po wypowiedziach co niektórych-a dzis pozytywna zmiana...
W sumie aby być obiektywnym w ocenie,trzeba poznac obie strony i ich argumenty....

PZDR
Zgłoś wpis
2 Posty
mark limburg
(mark11)
Początkujacy
Panowie to wasze sprawy - brudy zalatwiajcie miedzy soba czy wszyscy musza to czytac...
Szacunek dla Was...ale troszeczke kultury... Prosze!!!
Zgłoś wpis
17 Postów
Ewa z Raju
(Evunia)
Bywalec
Ale smrodek....
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
wywlekanie brudów jest nie zdrowe i nie fair. Tak robią ludzie słabi
Lem miał rację
Zgłoś wpis


Bliżej nas