Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
troche przesadzacie
i wydaje mi sie ze oprocz tych towarzystw ktore wymienila Lady LouLou(lubie ogladac jej zdjecia szczegolnie takie jedno mi sie podoba)
jest jeszcze towarzystwo narzekaczy
ludzie sa rozni i jesli trzeba zejsc do rynsztoka aby z kims dyskutowac
to czemu nie ? a jesli trzeba podyskutowac na poziomie na argumenty to tez mozna !
mnie osobiscie najbardziej wkurzaja ci co sie tak popisuja swoim niderlandzkim
i zachowam sie jak Blondyn troche i pozdrowie wszystkich
tych madrych glupich ,elokwentnych i wulgarnych
tych co po dwoch latach pobytu w holandii zapomnieli jezyka polskiego
i tych co pamietaja o swojej polskosci
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
MalutkaNiepokorna napisał:
A tak w innym temacie:czy wybieracie sie na koncert Dezertera w Hadze 6 marca????

Ja z chęcią przyjadę.
Fajnie by było, oprócz fajnej muzyki posłuchać, tez z wami się spotkać
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Viooltje napisał:
Adamm napisał:
Forum tworza ludzie,
ciekawi ludzie-interesujace forum,
hmmm....mam ostatnio wrazenie, ze jakas naturalna selekcja owy portal , automatycznie rowniez i forum, zostal przekierunkowany na pewna grupe osob, ktorzy to adoruja sie wzajemnie etykietkami typu :" jest na czym oko zawiesic" lub " ale laska".
Smutne to jest ...niestety.
Szkoda wielka.
Prettig weekend.


Widzisz teraz, Adaśko, za rzadko wchodzisz. Ot co.
Przepędzono ładne duszki. Zniknęli; HenrykO, Wiedźma, Vader, Loulou, wszystkie fajne Anki, Golum i wielu, wielu innych, czasem pokaże się jeszczeTornado, Marek, Wiciu, mgh i inni, ale sporadycznie.
Nowy temat?...


Elo Ciotka
Zagladam tu od czasu do czasu a nawet ostatnio spilem sie niemilosiernie z naszymi forumowiczami Ale co racja to racja. To forum zaczyna przypominać polski film he he
Nuda i nic sie nie dzieje
Pozdrowka 4@ll
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
wiedzma napisał:
MalutkaNiepokorna napisał:
A tak w innym temacie:czy wybieracie sie na koncert Dezertera w Hadze 6 marca????

Ja z chęcią przyjadę.
Fajnie by było, oprócz fajnej muzyki posłuchać, tez z wami się spotkać

Droga Wiedzmo.
Jest nam niezmiernie przykro ale biletów BRAK!!!!!!Pozdro
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
Golumie mój drogi,wiem ze się mnie boisz
ale nie zniechęcisz mnie tak szybko...
...znajdzie się jakiś konik
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
forum tworza ludzie , to fakt. adamm pisze; "zostal przekierunkowany na pewna grupe osob, ktorzy to adoruja sie wzajemnie etykietkami typu :" jest na czym oko zawiesic" lub " ale laska"."

Viooltje dorzuca : " Przepędzono ładne duszki. Zniknęli; HenrykO, Wiedźma, Vader, Loulou, wszystkie fajne Anki, Golum i wielu, wielu innych, czasem pokaże się jeszczeTornado, Marek, Wiciu, mgh i inni, ale sporadycznie." a dziwne jest to bo w nastepnych postach pojawiaja sie Golum , Wiedzma, LouLou wiec chyba niespecjalnie znikneli.

zastaanawiam sie skad to larum? czy to forum kiedys bylo inne byc moze , ale jest takie jakie jest.

o jakis czas pojawiaja sie sygnaly o upadku tego forum moralnym, intelektualnym i jakimkolwiek innym. ale popatrzmy tak na tak zwanych uzytkownikow czesto spotykanych:

oto 3 dupy udzielajace sie na forum w zaleznosci od nastroju odpieprzaja show na skype , powiedzialbym nagie show, z ta roznica ze jedna mowi to wszystko moze byc twoje tylko zajmij sie moim dzieckiem i mna, druga robi to tylko kiedy jej facet takze udzialowiec tego forum jest w polsce a trzecia nie doklada tej teorii...poprostu to robi.

oto gosc ktory rznie dupe wpada w zlosc kiedy ta dupa rznac juz sie nie daje , i zaczyna jej grozic ludzmi, znajomymi , ukladami, taka radosna dziecieca gangsterka i nic w tym dziwnegho gdyby nie to ze wciaga w to kolejnego forumowicza, powiedzmy z belgii, co poprostu staje sie zenujace, a zeby goscia prostowac trzeba mu wysylac belasting, paly i celnikow, bo pedala nawet nie stac na medlunek,

oto mamy gromade osob ktore jak im brakuje slow to wstawiaja teksty po holendersku, powody sa mi obojetne, wyglada to jak wyglada ,

oto mamy grupy, sfory, watahy, Towarzystwa Własnej Adoracji i Towarzystwa Własnej Nienawisci, gdzie czytajac posta mozna w 98 % ocenic kto zaraz odpisze i zostaje ta pewnosc ze ten post w odpowiedzi nie bedzie merytoryczny, chodzi tylko o pokazanie swojej pogardy, nienawisci, czy poprostu braku mozgu.

oto mamy bylego admina ktory na kolejnym niku pisze o wszystkich innych z imienia , udajac pieprzonego proroka,..

oto mamy sytuacje zakrawajace na jakies psychozy depresyjno maniakalne kiedy prosze jednego forumowicza o pomoc, on odmawia/ co jest normalne/ . a po 3 dnaich kiedy pojawia sie tekst o tajemniczym taksiarzu z hagi , wspomina o dziwnym zbiegu okolicznosci, i wrzuca opinie o teorii spiskowej, bo przeciez on komus odmowil a po 3 dniach pojawia sie jakis dziwny/dla niego tekst/

oto mamy gromady oszolomow zakladajacych profile , tylko po to zeby powklejac swoje zdjecia , niech tak robia, ale najczesicej nie biorra udzialu w zadnej dyskusji...

oto mamy dupy podajace w swoich profilach cennik za swoje uslugi towarzyskie, bez krepacji, bez zadnego problemu, a w dodatku za pozwoleniem zarzadzajacych ta strona


i co wiecej mam podawactakich przykladow ? hehe przeciez wy to wiecie i widzicie !

pytam wiec :

o co to larum?

co jest? obudziliscie sie własnie z jakiegos cudnego snu?

niestety mam wrazenie ze cos tu sie dzieje z forumowiczami, a nazywa sie to odcieciem od rzeczywistosci...

zapewne fajnie sie tu pisze o upadku forum, o braku normalnosci, o braku tematow i ludzi, ale na Boga !!!

nie probujcie wykladac szamba plytkami, bo nawet jak je granitem wylozycie to zawsze szambem zostanie.

albo chociaz nie probujcie wykladac szamba plytkami w czasie kiedy jeszcze gowno plywa. pozdrawiam.



oczywiscie, nie jest to post skierowany do Adama czy Viooltje.raczej do wszystkich którzy ubolewaja i rozlewaja swoje łzy nad tym co sie na tym forum dzieje. pozdrawiam.
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Ale w kolo jest wesolo ooo
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Lec....Adam...lec
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Koncert Dezertera odwołany... Ale w kwietniu przyjeżdża HEY!
Kto chętny?

Kolek, piszesz: "(...)mnie osobiscie najbardziej wkurzaja ci co sie tak popisuja swoim niderlandzkim
i zachowam sie jak Blondyn troche i pozdrowie wszystkich
tych madrych glupich ,elokwentnych i wulgarnych
tych co po dwoch latach pobytu w holandii zapomnieli jezyka polskiego(...)".

Wiesz, języka się nie zapomina, można co najwyżej nigdy go dobrze nie znać.

Też pozdrawiam.
Wszystkich!
Zgłoś wpis


Bliżej nas